Stadion miejski, ul. Złotnicza (przebudowa)

REKLAMA
inwestorMiasto Jelenia Góra
realizacja inwestycjiII kw. 2012

O inwestycji Stadion miejski, ul. Złotnicza (przebudowa)

Przebudowa stadionu miejskiego w Jeleniej Górze.
Napisz komentarz
Orzech
W znacznie skromniejszej formie, ale jednak – stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze ma szansę na realizację II etapu przebudowy. W planach jest pełnowymiarowe boisko ze sztuczną murawą oraz likwidacja trybuny północnej.
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,67329
Orzech
Cztery lata zajęło jeleniogórskim urzędnikom naprawienie stadionu przy Złotniczej, który po przebudowie za 16,5 miliona nie nadawał się do gry, bo z murawy nie schodziła woda.Odwołane mecze, utrata rekomendacji związku piłki nożnej, niezadowolenie kibiców i piłkarzy. Takie obrazki jeszcze do niedawna były normą na jeleniogórskim stadionie. Najtrudniejszym do pokonania rywalem dla gospodarzy był... deszcz.http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/55199/W-koncu-Stadion-w-Jeleniej-Gorze-juz-nie-bedzie-przypominal-basenu
R77
Po trzech latach po oddaniu do użytku, wyremontowany za 16 milionów złotych stadion przy Złotniczej w Jeleniej Górze ma szansę przestać być „stadionem wstydu".
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/54480/Jeleniogorski-stadion-wstydu-przejdzie-probe-wody
Orzech
http://www.muzyczneradio.com.pl/16419,wiadomosci,stadion-przy-zlotniczej-po-poprawkach.html
Orzech
Jelenia Góra
STADION PRZY ZŁOTNICZEJ PO POPRAWKACH...Wszystko wskazuje na to, że murawa stadionu przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze w końcu jest taka ,jak powinna być od 2 lat. Prace poczynione na płycie od kwietnia sprawiły, że nawet po tak dużych ulewach jakie miejsce ostatnio woda jest wchłaniana i nie zalega na murawie. Ostatnie prace będą wykonywane w czerwcu a po nich ostateczny test wody. Mówi prezes Karkonoszy Jelenia Góra Tomasz Kowalczyk
http://www.muzyczneradio.com.pl/16419,wiadomosci,stadion-przy-zlotniczej-po-poprawkach.html
Orzech
ZAKOŃCZONY PIERWSZY CYKL RENOWACJI MURAWY NA ZŁOTNICZEJZakończył się pierwszy etap doprowadzania do normalności płyty boiska na stadionie przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze. Płyta został pocięta w drobną szachownicę, ma to spowodować, że stadion nie będzie się po deszczu każdorazowo zamieniał w basen.
http://www.muzyczneradio.com.pl/16064,wiadomosci,zakonczony-pierwszy-cykl-renowacji-murawy-na-zlotniczej.html
REKLAMA