Stadion Miejski w Tychach

Stadion Miejski w Tychach

Tychy/Stare Tychy/Baziowa
REKLAMA
Napisz komentarz
cromol
Zdecydowanie przepiękny stadion jak na I ligę. Na jednej ze stron oficjalnych Tychów można zobaczyć projekt 3D, w którym mozna sterować położeniem widoku na poszczególne sektory. Pierwszy raz jak zobaczyłem to było tylko bardzo dużo materiałów ze stali nierdzewnej, a dzisiaj to jest awangarda!
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Tychy] Stadion Miejski [śląskie] Zobacz stadion Tychy nocą z lotu ptaka
Kajtman
Budowa Stadionu Miejskiego Tychy zakończy się nie jak pierwotnie planowano 11, a 30 czerwca br. Aneks przedłużający termin ukończenia prac został już podpisany przez spółkę Tyski Sport i generalnego wykonawcę – Mostostal Warszawa. Projekt powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt. Zobacz galerię zdjęć obrazującą stan inwestycji na 2 czerwca br.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Zakończono montaż murawy na stadionie GKS Tychy. Projekt obiektu powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Stadion Miejski Tychy będzie obiektem spełniającym kryteria najnowocześniejszych stadionów w Europie. Pomieści on na swoich w pełni zadaszonych trybunach 15 tys. kibiców lub spragnionych wrażeń kulturalnych widzów - stadion jest przystosowany do organizacji na jego terenie koncertów i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Na budowie tyskiego stadionu rozpoczęły się jedne z najbardziej efektownych prac. Pracownicy przystąpili do montażu krzesełek na trybunach. Projekt stadionu powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Siedziska na Stadion Miejski Tychy dostarcza firma Best Sport Pro z Żywca, która krzesełka produkuje w swoim zakładzie w pobliskich Łodygowicach. Dla producenta stadion w Tychach będzie najbliżej zlokalizowanym tak dużym obiektem sportowym, w którym znajdą się wyprodukowane przez niego siedziska.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Na terenie stadionu trwają intensywne prace budowlane. Projekt powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Stadion GKS Tychy powstaje w tym samym miejscu, w którym znajdował się dotychczasowy obiekt. W przyszłym roku Tychy i jego mieszkańcy będą mogli się pochwalić nowoczesnym, typowo piłkarskim obiektem na 15 tys. widzów - cała widownia będzie zadaszona. Obiekt będzie posiadał podgrzewaną murawę i dwa ogromne telebimy. Koszt inwestycji to 129 mln zł.

pokaz-artykul.png
REKLAMA