DODAJ

Stadion Miejski w Tychach

Stadion Miejski w Tychach 25391Stadion Miejski w Tychach 25387Stadion Miejski w Tychach 25385
MAPATychy
Baziowa
Miasto Tychy realizuje w mieście Tychy, przy Baziowa inwestycję Stadion Miejski w Tychach. Inwestycję zaprojektował Perbo-Projekt Sp. z o.o., a wykonał Mostostal Warszawa S.A.. Oddanie do użytku odbyło się II kw. 2015 roku
Szczegóły - Stadion Miejski w Tychach
inwestorMiasto Tychy
wykonawcaMostostal Warszawa S.A.
projektantPerbo-Projekt Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiII kw. 2015
cromol 29.09.2015, godz. 09:58
Zdecydowanie przepiękny stadion jak na I ligę. Na jednej ze stron oficjalnych Tychów można zobaczyć projekt 3D, w którym mozna sterować położeniem widoku na poszczególne sektory. Pierwszy raz jak zobaczyłem to było tylko bardzo dużo materiałów ze stali nierdzewnej, a dzisiaj to jest awangarda!
odpowiedz
Kajtman 16.09.2015, godz. 19:00
Nowy artykuł dotyczący [Tychy] Stadion Miejski [śląskie] Zobacz stadion Tychy nocą z lotu ptaka
odpowiedz
Kajtman 05.06.2015, godz. 12:11
Budowa Stadionu Miejskiego Tychy zakończy się nie jak pierwotnie planowano 11, a 30 czerwca br. Aneks przedłużający termin ukończenia prac został już podpisany przez spółkę Tyski Sport i generalnego wykonawcę – Mostostal Warszawa. Projekt powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt. Zobacz galerię zdjęć obrazującą stan inwestycji na 2 czerwca br.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 24.04.2015, godz. 13:57
Zakończono montaż murawy na stadionie GKS Tychy. Projekt obiektu powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Stadion Miejski Tychy będzie obiektem spełniającym kryteria najnowocześniejszych stadionów w Europie. Pomieści on na swoich w pełni zadaszonych trybunach 15 tys. kibiców lub spragnionych wrażeń kulturalnych widzów - stadion jest przystosowany do organizacji na jego terenie koncertów i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 13.04.2015, godz. 17:22
Na budowie tyskiego stadionu rozpoczęły się jedne z najbardziej efektownych prac. Pracownicy przystąpili do montażu krzesełek na trybunach. Projekt stadionu powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Siedziska na Stadion Miejski Tychy dostarcza firma Best Sport Pro z Żywca, która krzesełka produkuje w swoim zakładzie w pobliskich Łodygowicach. Dla producenta stadion w Tychach będzie najbliżej zlokalizowanym tak dużym obiektem sportowym, w którym znajdą się wyprodukowane przez niego siedziska.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.03.2015, godz. 14:35
Na terenie stadionu trwają intensywne prace budowlane. Projekt powstał na deskach pracowni Perbo-Projekt, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Stadion GKS Tychy powstaje w tym samym miejscu, w którym znajdował się dotychczasowy obiekt. W przyszłym roku Tychy i jego mieszkańcy będą mogli się pochwalić nowoczesnym, typowo piłkarskim obiektem na 15 tys. widzów - cała widownia będzie zadaszona. Obiekt będzie posiadał podgrzewaną murawę i dwa ogromne telebimy. Koszt inwestycji to 129 mln zł.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 02.02.2015, godz. 14:30
Zobacz kolejną obszerną galerii zdjęć obrazującą stan inwestycji na dzień 29 stycznia br. Za projekt stadionu odpowiada pracownia Perbo-Projekt z Krakowa, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa.

Na terenie przyszłego Stadionu Miejskiego Tychy trwają intensywne prace. Stadion GKS Tychy powstaje w tym samym miejscu, w którym znajdował się dotychczasowy obiekt. W tym roku Tychy i jego mieszkańcy będą mogli się pochwalić nowoczesnym, typowo piłkarskim obiektem na 15 tys. widzów - cała widownia będzie zadaszona.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 18.12.2014, godz. 13:24
Na terenie przyszłego Stadionu Miejskiego Tychy trwają intensywne prace. Za projekt odpowiada pracownia Perbo-Projekt z Krakowa, a generalnym wykonawcą jest spółka Mostostal Warszawa. Zobacz galerię najnowszych zdjęć z budowy.

Stadion GKS Tychy powstaje w tym samym miejscu, w którym znajdował się dotychczasowy obiekt. W przyszłym roku Tychy i jego mieszkańcy będą mogli się pochwalić nowoczesnym, typowo piłkarskim obiektem na 15 tys. widzów - cała widownia będzie zadaszona.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 03.12.2014, godz. 15:46
W styczniu zakończy się montaż wszystkich 218 reflektorów, które będą rozświetlały płytę Stadionu Miejskiego Tychy. Pierwsze próby oświetlenia są przewidziane na przełom lutego i marca. Za koncepcję architektoniczną stadionu odpowiada pracownia Perbo-Projekt. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa.

Na dzień dzisiejszy zamontowano już 183 oprawy wraz ze źródłem i okablowaniem oraz trasami kablowymi poprowadzonymi do pomostów technicznych pod dachem. Montaż wszystkich 218 lamp zakończy się w styczniu.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 27.11.2014, godz. 12:14
Stadion GKS Tychy powstaje według koncepcji Perbo-Projekt z Krakowa. Poznaj szczegóły systemu podgrzewania oraz nawadniania i odwodnienia przyszłej murawy stadionu w Tychach.

Murawa nowego stadionu w Tychach będzie podgrzewana. - Z istniejącego węzła cieplnego zlokalizowanego za narożnikiem północno-wschodnim, do wnętrza stadionu prowadzą specjalne rury z ogrzewaniem. Rury zostaną poprowadzone wzdłuż całej długości trybuny wschodniej, a od nich na całą przyszłą murawę zostaną rozprowadzone rurki, które będą oddalone od siebie o ok. 20 cm - tłumaczy Piotr Pełczyński z firmy Trawnik Producent.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję