Start

Start

Mieszkania/Gdańsk/Kokoszki/Fabryczna
REKLAMA
inwestorInpro S.A.
projektantProconcept
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Start

Osiedle Start położone jest na gdańskich Kokoszkach przy ulicy Nowatorów, w odległości 2 km od Obwodnicy Trójmiasta.

Inwestycja powstała w dwóch fazach, w ramach których utworzonych zostało łącznie 8 budynków obejmujących w sumie 316 mieszkań. W pierwszym etapie powstały cztery budynki dwu i czteropiętrowe wraz z 157 mieszkaniami o powierzchni od 37 do 132 mkw. w strukturze od jednego do czterech pokoi, jak również trzy lokale handlowo-usługowe na parterze jednego z budynków. W ramach drugiej fazy powstały także cztery budynki ze 159 mieszkaniami.

Do lokali na parterze przynależą ogródki. Apartamenty na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony oraz loggie. Na terenie osiedla zaplanowano cztery podziemne hale garażowe, które są bezpośrednio skomunikowane z czteropiętrowymi budynkami C i D oraz E i G. Dodatkowo znajdują się w nich piwnice. Na terenie nieruchomości są zewnętrzne miejsca postojowe, powstał plac zabaw oraz zaprojektowano tereny zielone. Cały teren jest objęty monitoringiem z zainstalowanym systemem kamer CCTV.

Osiedle jest dobrze połączony z resztą miasta liniami autobusowymi. W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoły, sklepy, duże centra handlowe oraz Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Opinie o Start

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Start
Jan Hawełko
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA