SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba

SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba

Hotele/Szklarska Poręba/Stara Kamienica/Szklarska Poręba Średnia
REKLAMA
inwestorUNIVITAE SP. Z O.O.
realizacjaIV kw. 2016

O inwestycji SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba

Sun&Snow Resort to 3 apartamentowce wysokiej klasy o łącznej powierzchni użytkowej 7500 m2 oraz aparthotel o powierzchni około 6000 m2. Wszystkie budynki posiadają własne miejsca garażowe i parkingowe.

Nowoczesny aparthotel to część inwestycji stworzona przede wszystkim z myślą o przeznaczeniu turystyczno biznesowym z pełnym zapleczem konferencyjnym.

Właściciele apartamentów oraz ich goście będą mieli również swobodny dostęp do znajdującego się na jego terenie centrum SPA. Największe atuty inwestycji to jej niepowtarzalna, klimatyczna lokalizacja – w pobliżu lasu i przepływającego nieopodal urokliwego strumyka, z widokiem na góry oraz wyróżniająca i elegancka architektura.

Dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii, całość wpisuje się w styl miejscowości położonych w tym regionie. Do budowy kompleksu wykorzystano bowiem występujące tutaj naturalne zasoby takie jak łupek kamienny oraz drewno.

Atuty inwestycji: - gwarantowany dochód z wynajmu – 9%. - hotel ze Spa w kompleksie wraz z restauracją, basenem oraz zapleczem rekreacyjnym, - klimatyczna lokalizacja, - łatwy dostęp do największych atrakcji Szklarskiej Poręby: wyciągów narciarskich, parku linowego, szlaków turystycznych i Parku Dinozaurów, a także z szybkim dojazdem do kolejki gondolowej w Świeradowie-Zdroju. - busy wożące turystów do centrum Szklarskiej Poręby oraz wyciągów, - stok narciarski na terenie, - plac zabaw dla dzieci, - kompleks skierowany na zaspokojenie potrzeb całych rodzin. Lokale już od 36 m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Dodatkowo oferta przewiduje usługę stałego zarządzania nieruchomością. Poza zwyczajowymi czynnościami administrowania budynkiem firma będzie zajmować się wynajmem mieszkań wakacyjnych oferując pełen zakres usług: aktywne poszukiwanie klientów, reklama ogólnopolska i nie tylko oraz opieka nad mieszkaniami.

Opinie o SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba
disgusted
szkoda, że nie płacą podwykonawcom za wykonanie tego kompleksu...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba
Jan Hawełko
W Szklarskiej Porębie oddano do użytku II etap kompleksu Sun & Snow - Resorts. Niebawem w 69 apartamentach będą mogli wypoczywać pierwsi goście. Inwestorem jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem zarządzającym najmem Sun & Snow. W chwili obecnej sprzedanych została już połowa lokali.

Kompleks apartamentów Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba zlokalizowany jest przy ul. Górnej 19. Z myślą o gościach w drugim budynku ośrodka przygotowano część wspólną.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji SUN&SNOW Resort - Szklarska Poręba
anubis
Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba już z wiechą

W drugim tygodniu lipca na najwyższej kondygnacji drugiego budynku apartamentowego w ośrodku wypoczynkowym Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba zawieszono wiechę. Oficjalne zakończenie inwestycji spodziewane jest na koniec sierpnia br.

http://www.propertynews.pl/hotele/sun-s ... 27824.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA