[Świdnica] Osiedle "Sobótka"

[Świdnica] Osiedle "Sobótka"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Świdnica] Osiedle "Sobótka"

inwestorTriada Dom
wykonawcaTriada Dom

O inwestycji [Świdnica] Osiedle "Sobótka"

Kameralne i nowoczesne osiedle o nazwie „Sobótka” złożone z dwóch trzypiętrowych budynków przy ul. Krzywoustego.
Napisz komentarz
Jajo
4880_1000x.jpg



4881_1000x.jpg
kysy
Triada rozpoczyna budowę drugiego budynku. Zrobiono już wykop i lane są fundamenty. Ten nie będzie miał piwnic i garaży. Chodzi chyba o cenę.
kysy
dsc00069hrw.jpg

ul Ks. Bernarda bramy 15 13 11 i 9 chyba.
kysy
Osiedle nazywa się Sobótka i opisane jest dobrze w wątku mieszkania-domy/swidnica-osiedle-sobotka-triada-dom-t2862.html razem z aktualnymi zdjęciami. Proszę moderatora o połączenie wątków.
kysy
Budynek jest praktycznie gotowy i wygląda najlepiej z wszystkich okolicznych. Aktualnie wykonywane są prace wykończeniowe wewnątrz i drogi dojazdowe razem z ul. Krzywoustego na zewnątrz.[attachment=2:3gd7dpwn]IMG_7181.JPG[/attachment:3gd7dpwn][attachment=1:3gd7dpwn]IMG_7185.JPG[/attachment:3gd7dpwn][attachment=0:3gd7dpwn]IMG_7192.JPG[/attachment:3gd7dpwn]
alex
http://www.triadadom.pl/ul_krzywoustego.html
Kameralne i nowoczesne osiedle o nazwie „Sobótka” złożone z dwóch trzypiętrowych budynków, które powstaje przy ul. Krzywoustego. Wszystkim poszukującym wysokiej jakości i elegancji są do zaoferowania nowoczesne mieszkania dwu i trzypokojowe. Najmniejsze będzie liczyć 42 metry kw. Przewidziano opcję łączenia mieszkań w poziomie, dzięki czemu można uzyskać przestronne apartamenty. Do mieszkań na parterze przynależeć będą tarasy o powierzchni od 23 do 53 metrów kw. Wszystkie pozostałe zostaną wyposażone w balkon.

W sumie powstanie 75 mieszkań. W pierwszej kolejności budynek „B”. W jego przyziemiu powstanie wielostanowiskowy parking dla zmotoryzowanych. Mieszkańcy będą także mogli korzystać z komórek lokatorskich.

Odbiór budynków i przekazanie ich do użytkowania sierpień/wrzesień 2009 roku.
REKLAMA