Świętego Michała

Świętego Michała

Poznań/Warszawskie-Pomet-Maltańskie/Świętego Michała 30-32
4
1
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Świętego Michała

inwestorKonimpex-Invest Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Świętego Michała

Świętego Michała w Poznaniu to zespół dwóch budynków wielorodzinnych o funkcji mieszkalno usługowej, zlokalizowany w zachodniej części Poznania. Kompleks jest położony na poznańskiej Komandorii, przy ulicy Świętego Michała, na obszarze pomiędzy Śródką na zachodzie a Jeziorem Maltańskim na południu.


W inwestycji mieszczą się 88 mieszkań o powierzchni od 36 m2 do 135 mkw., w układach od 1 do 5 pokoi, większość z których posiada balkon, wybrane zaś – taras z ogródkiem; w standardzie zamontowano rolety zewnętrzne w oknach. Deweloper oferuje także opcję wykończenia lokali pod klucz.


Teren inwestycji został zagospodarowany w koncepcji osiedla otwartego, wyposażony w system całodobowego monitoringu, zadbany w zieleń; w części parterowej zlokalizowane są powierzchnie handlowe i usługowe. Posiadłość dostosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością; do dyspozycji są windy bezprogowe w każdej z klatek. Do korzystania są komórki lokatorskie, rowerownie i pomieszczenia na wózki. W podziemiu zaprojektowano halę garażową z 84 stanowiskami, przed budynkami powstały stojaki na rowery. W inwestycji użyto eko rozwiązania, w czym zielone dachy i panele fotowoltaiczne.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA