DODAJ

Hala widowiskowo-sportowa "Szczecin Arena"

[Szczecin] Hala widowiskowo-sportowa "Szczecin Arena" 137719[Szczecin] Hala widowiskowo-sportowa "Szczecin Arena" 8211
Miasto Szczecin realizuje w mieście Szczecin inwestycję Hala widowiskowo-sportowa "Szczecin Arena". Inwestycję zaprojektował Art-Projekt Sp. z o.o., a wykonał Erbud S.A.. Oddanie do użytku odbyło się III kw. 2014 roku
Szczegóły - [Szczecin] Hala widowiskowo-sportowa "Szczecin Arena"
inwestorMiasto Szczecin
wykonawcaErbud S.A.
projektantArt-Projekt Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIII kw. 2014
Damian Daraż 22.01.2015, godz. 10:05
21.01.2015
Trwa naprawa dachu szczecińskiej hali Azoty Arena. Przyczyną awarii, która wyszła na jaw podczas wtorkowego meczu Chemika Police z Agelem Prostejow było uszkodzenie tzw. klapy dymowej. Na parkiet, tuż obok grających siatkarek ciurkiem lała się woda. Mecz wstrzymano na kilka minut. Jak tłumaczy Łukasz Kolasa z Urzędu Miasta, uszkodzenie powstało podczas wichury kilka tygodni temu...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Damian Daraż 22.01.2015, godz. 10:03
20.01.2015
Tylko kilka minut na początku trzeciego seta trwała przerwa w meczu siatkarek Chemika Police z Agel Prostejov w Lidze Mistrzyń z powodu lejącej się wody na parkiet. Z dziurawego dachu w hali Azoty Arena w Szczecinie leciała woda, ale na szczęście dla gospodarzy obiektu i pojedynku siatkarek działo się to około trzech metrów za końcową linią boiska. Jak mówi dyrektor organizacyjny do spraw Ligi Mistrzyń w Chemiku Police Radosław Anioł, nie było groźby przerwania spotkania...

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 09.01.2015, godz. 13:53
137719_1000x.jpg
odpowiedz
Kajtman 09.01.2015, godz. 13:48
Firma Marbud przestawiła najkorzystniejszą ofertę, w wysokości 6,2 mln zł, w przetargu ogłoszonym przez władze Szczecina na budowę nowej hali sportowej projektu biura biuro Architekci Błaszczyk i Samborski.

Obiekt powstanie przy Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej, częściowo na skarpie, na której znajduje się cały kompleks szkolny.

Inwestycję zaprojektowało biuro Architekci Błaszczyk i Samborski. Według dokumentacji powstanie obiekt o powierzchni użytkowej ok. 1,8 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 07.11.2013, godz. 11:26
A jaki jest aktualny termin zakończenia budowy tej hali?
odpowiedz
jajecznica565 06.11.2013, godz. 18:02
Wszyscy czekamy na te halę... Wilki Morskie w kosza, Pogoń w piłkę ręczną... Może gala KSW... To wszystko czeka Szczecin, byleby tylko Hala powstała na czas ...
odpowiedz
Kajtman 25.11.2011, godz. 15:20
IB Systems - w ponad 50 proc. spółka zależna od giełdowego Introlu - wykona dla Erbudu prace związane z budową hali widowiskowo-sportowej w Szczecinie.

Prace obejmują wykonanie robót elektrycznych o wartości ponad 6 mln zł netto. Termin realizacji zlecenia mija 31 grudnia przyszłego roku.

Łączna wartość umów IB Systems podpisanych z Erbudem w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynosi 13,5 mln zł netto.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Anna Maria 14.09.2010, godz. 13:30
Miasto Szczecin planuje budowę hali widowiskowo-sportowej. Obiekt ma spełniać wymagane normy do organizacji imprez o zasięgu międzynarodowym. Inwestycja powstać ma w 2014 roku.

8211.fullsize.jpg

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana będzie przy ul. Szafera w Szczecinie. Obiekt wybuduje konsorcjum złożone z: Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego nr 2 „WROBIS” z Wrocławia, ACCIONA INFRAESTRUCTURAS S.A z Madrytu, Mostostal Warszawa S.A. z Warszawy, Mostostal Puławy S.A z Puław. W ramach inwestycji powstanie budynek główny hali oraz budynki: biurowo-usługowy i sportowo-rekreacyjny. Hala mieścić ma do 7,3 tys. osób. Poza tym w hali sportowej znajdą się też pomieszczenia: siłownia, gabinet masażu i kosmetyczny, sala fitness.

Kompleks sportowy składać się będzie jeszcze z dwóch części. W części A mieścić się będą trybuny dla widzów, wielofunkcyjne boisko, przejścia komunikacyjne, zaplecze socjalno–sanitarne dla sportowców. Natomiast budynek B przeznaczony będzie do obsługi kompleksu tj. niezbędne zaplecze – szatnie, magazyn sprzętu, recepcja. Na terenie kompleksu hali widowiskowo-sportowej zlokalizowane zostaną ponadto dodatkowe obiekty sportowe oraz urządzone tereny zielone przeznaczone do wypoczynku m.in.: trzy boiska sportowe przeznaczone do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenisa lub piłkę nożną, stanowiska do gry w tenisa stołowego, skatepark przeznaczony do wyczynowej jazdy na deskorolce lub rolkach, miniamfiteatr z przeznaczeniem na organizowanie imprez kulturalnych dla dzieci, tereny zielone wraz z fontanną, ścieżki rowerowe i alejki spacerowe.

Szacunkowy koszt prac budowlanych wynieść ma nieco ponad 145 mln zł.
odpowiedz
Anna Maria 14.09.2010, godz. 13:06
Miasto Szczecin planuje budowę hali widowiskowo-sportowej w Szczecinie. Obiekt ma spełniać normy wymagane do organizacji imprez o zasięgu międzynarodowym. Zakończenie inwestycji to 2015 rok.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję