Toaleta publiczna, ul. Zamkowa

Toaleta publiczna, ul. Zamkowa

REKLAMA
inwestorMiasto Lublin
realizacja inwestycjiI kw. 2013

O inwestycji Toaleta publiczna, ul. Zamkowa

Toaleta publiczna przy ul. Zamkowej w Lublinie
Napisz komentarz
bista
W bliskim sąsiedztwie lubelskiego Zamku skończyła się budowa nowej miejskiej toalety publicznej. Będzie można z niej korzystać bezpłatnie. Inwestycja kosztowała 1,4 mln zł. - Otwarcie planujemy na początku przyszłego tygodnia, trudno jednak precyzyjne wskazać, czy będzie to poniedziałek, czy np. środa. Trwają ostatnie czynności związane z odbiorem inwestycji - poinformował w środę Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.

pokaz-artykul.png
bista
42677_1000x.jpg42678_1000x.jpg42679_1000x.jpg42680_1000x.jpg
bista
Pozostałości kamienicy odkopanej podczas budowy toalety przy ul. Zamkowej zostaną rozebrane. Służby ochrony zabytków dały pozwolenie na usunięcie fundamentów i piwnic budynku, który stał na terenie dawnej dzielnicy żydowskiej.

pokaz-artykul.png
bista
41163_1000x.jpg


41162_1000x.jpg
bista
Czy przejście przy Zamku zostało rozebrane celowo czy zawaliło się samo? – zastanawia się pani Urszula, która napisała do nas na Alarm24. Do informacji dołączyła również zdjęcie. Nasyp, którym biegnie ul. Zamkowa od Bramy Grodzkiej do Zamku został częściowo rozebrany. Na Starym Mieście trwa budowa szaletu.

pokaz-artykul.png
bista
Dziś rozpoczęło się wygradzanie terenu wokół ul. Zamkowej. Zamknięty jest m.in. trakt od Bramy Grodzkiej do Zamku Lubelskiego. Nie przejdziemy nim przez pół roku. W nasypie, po którym biegnie ul. Zamkowa, rozpoczyna się budowa miejskiego szaletu. Zajmie się tym lubelski oddział Polskiej Pracowni Konserwacji Zabytków, który wygrał przetarg na budowę szaletu. Pracownia zaproponowała najniższą cenę (1,449 mln zł) i pięcioletnią gwarancję.

pokaz-artykul.png
REKLAMA