Toruńska Vita

Toruńska Vita

Mieszkania/Warszawa/Targówek/Bródno/Toruńska
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
projektantArchitekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2024
wykonawcaDEVELIA S.A.

O inwestycji Toruńska Vita

Toruńska Vita to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Toruńskiej 92 na warszawskim Targówku. W czteropiętrowym budynku powstało w sumie 196 lokali o metrażu od 30 do 105 mkw. składających się zarówno z kawalerek z aneksem kuchennym jak i czteropokojowych mieszkań. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych - ogródek. 

Budynek wyposażony jest w cichobieżne windy, powstała także podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. 

W najbliższej okolicy nieruchomości znajdują się sklepy, restauracje, placówki ochrony zdrowia, punkty usługowe, szkoły czy przedszkola. Bliskość wchodzącej w skład obwodnicy Warszawy Trasy Toruńskiej zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do innych dzielnic stolicy.

Mieszkańcy publiczny mają do dyspozycji liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także II linię metra - stacja Kondratowicza. 

Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie o Toruńska Vita

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Toruńska Vita
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA