[Tulce] Osiedle "Plejada"

[Tulce] Osiedle "Plejada"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Tulce] Osiedle "Plejada"

O inwestycji [Tulce] Osiedle "Plejada"

Na obrzeżach Poznania w miejscowości Tulce zaplanowaliśmy nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej pod nazwą ‘Plejada”. To doskonały projekt zarówno pod względem architektury jak również usytuowania. W sąsiedztwie pięknych lasów iglastych powstanie osiedle 145 domów. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszej kolejności zaplanowaliśmy 18 domów szeregowych, w drugim zaś 127 oraz niewielkie centrum usługowe obejmujące obiekty użyteczności publicznej w znacznym stopniu ułatwiające funkcjonowanie każdej rodzinie. Projekt przewiduje trzy typy domów o powierzchniach 147-159 m2 posadowione na działkach o powierzchni 196-543 m2. W celu zapewnienia maksimum komfortu, pomieszczenia strefy dziennej są otwarte i tworzą dużą przestrzeń wielofunkcyjną. W salonach przewidziano kominek aby podkreślić niepowtarzalny charakter i klimat wnętrza. Na piętrze znajdują się trzy lub cztery sypialnie, w tym największa z własną garderobą i łazienką. Każdy segment posiada przestronny garaż. Tarasy przynależące do każdego z domów dają możliwość podziwiania ogrodu i korzystania z jego uroków. Domy zostaną wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ciepły klimat miejsca podkreślają duże drewniane okna oraz elewacja wykonana z naturalnego kamienia. Plejada, to projekt skierowany do tych, którzy cenią komfort, estetykę i bliskość natury. więcej informacji http://www.plejada.ronson.pl/pl/index.html
Napisz komentarz
alsen strasse 67
5584_1000x.jpg5585_1000x.jpg
alsen strasse 67
Na obrzeżach Poznania w miejscowości Tulce zaplanowaliśmy nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej pod nazwą ‘Plejada”. To doskonały projekt zarówno pod względem architektury jak również usytuowania. W sąsiedztwie pięknych lasów iglastych powstanie osiedle 145 domów. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszej kolejności zaplanowaliśmy 18 domów szeregowych, w drugim zaś 127 oraz niewielkie centrum usługowe obejmujące obiekty użyteczności publicznej w znacznym stopniu ułatwiające funkcjonowanie każdej rodzinie.
Projekt przewiduje trzy typy domów o powierzchniach 147-159 m2 posadowione na działkach o powierzchni 196-543 m2. W celu zapewnienia maksimum komfortu, pomieszczenia strefy dziennej są otwarte i tworzą dużą przestrzeń wielofunkcyjną. W salonach przewidziano kominek aby podkreślić niepowtarzalny charakter i klimat wnętrza. Na piętrze znajdują się trzy lub cztery sypialnie, w tym największa z własną garderobą i łazienką. Każdy segment posiada przestronny garaż. Tarasy przynależące do każdego z domów dają możliwość podziwiania ogrodu i korzystania z jego uroków.
Domy zostaną wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ciepły klimat miejsca podkreślają duże drewniane okna oraz elewacja wykonana z naturalnego kamienia. Plejada, to projekt skierowany do tych, którzy cenią komfort, estetykę i bliskość natury.
więcej informacji http://www.plejada.ronson.pl/pl/index.html
REKLAMA