Unique Hotel Gdańsk

Unique Hotel Gdańsk

Hotele/Gdańsk/Chmielna 78/80
REKLAMA

O inwestycji Unique Hotel Gdańsk

Unique Hotel Gdańsk jest położony na gdańskiej Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej 78/80. Obiekt oferuje 332 apartamenty z dostępem do bogatej infrastruktury hotelowej w standardzie ****. W ofercie dostępne są komfortowe apartamenty 1-3 pokojowe o metrażach od 18 do 60 mkw.

Jest to kolejny projekt którym zarządza zespół profesjonalistów w branży hotelarskiej doskonale funkcjonującego obiektu Royal Tulip Warsaw Apartments w Warszawie. 

W budynku zostały zastosowane rozwiązania „smart”, które znacznie podnoszą komfort użytkowania apartamentów i części wspólnych. Wśród nich znajdują się m.in. system elektronicznego check-inu i check-outu, drzwi otwierane na kod PIN, zdalnie sterowany parking.

Wyspa Spichrzów na której znajduje się inwestycja to jedyne takie miejsce na mapie Trójmiasta. Mieści się tuż przy gdańskim Głównym Mieście pomiędzy rzekami Motławą a Nową Motławą. Wyspę Spichrzów charakteryzuje idealna harmonia i równowaga pomiędzy tym, co zabytkowe i nowe.

Na terenie Wyspy Spichrzów znajdziemy liczne restauracje oferujące kuchnie z całego świata, kawiarnie i sklepy. To też przestrzeń tętniąca życiem wypełniona wyjątkowymi miejscami rozrywki i terenami rekreacyjnymi. 

Opinie o Unique Hotel Gdańsk

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Unique Hotel Gdańsk
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA