Ursynów #22

Ursynów #22

Mieszkania/Warszawa/Ursynów/Ursynów Centrum/Ciszewskiego
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Ursynów #22

inwestorDEVELIA S.A.Grupo Lar Polska
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024
wykonawcaErbud S.A.

O inwestycji Ursynów #22

Inwestycja Ursynów #22 usytuowana jest wzdłuż ulic Rosoła i Ciszewskiego, na warszawskim Ursynowie, niedaleko Dolinki Służewieckiej i Mokotowa.

Kompleks architektoniczny inwestycji obejmuje dwa podpiwniczone budynki z płaskim dachem, wzniesione z prostej bryły, o wysokości 7 i 12 kondygnacji mieszkalnych oraz 4-kondygnacyjny łącznik. Dwa bloki posadzone są wobec siebie na rzucie przypominającym literę L. Cały projekt cechują panoramiczne przeszklenia i jasna kolorystyka elewacji.


W ofercie są łącznie 174 lokale w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 28 do 84 mkw., o wysokości pomieszczeń 265 cm. Mieszkania posiadają loggie. Dostępna jest opcja wykończenia lokali pod klucz.


Ukształtowanie bryły kompleksu pozwala na wydzielenie wewnętrznego dziedzińca z bezpiecznym placem zabaw. Miejsca postojowe znajdują się w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Wszystkie poziomy inwestycji obsługiwane są przez windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, rowerownia i wózkownia. Na kondygnacji 0 mieści się kilka lokali użytkowych.


Położenie nieruchomości między Mokotowem a Ursynowem pozwala na dogodny dojazd do pozostałych części Warszawy tak samochodem jak komunikacją miejską. W pobliżu dostępne są duże arterie jak ul. Nowoursynowska, ul. Dolina Służewiecka oraz Południowa Obwodnica Warszawy. W odległości 50 metrów od inwestycji znajduje się przystanek z 3 liniami autobusowymi. W zasięgu 1 km położone są dwie najbliższe stacje metra linii M1 - Imielin i Stokłosy.

Opinie o Ursynów #22

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Ursynów #22
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Ursynów #22
mickam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Ursynów #22
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA