DODAJ

Przebudowa ul. Józefa Piłsudskiego

Zamówienie obejmowało: remont nawierzchni drogi powiatowej nr 3406 D ulica Piłsudskiego w Wałbrzychu.
W ramach remontu planowane było  wykonanie następujących robót budowlanych:
a) odnowa warstwy ścieralnej jezdni na długości 874 mb
b) przebudowa konstrukcji nawierzchni istniejących zatok autobusowych ? 4 szt.
c) remont wgłębny i wzmocnienie konstrukcji nawierzchni na odcinku około 210 mb
d) przebudowa nawierzchni chodników na pow. 775 m2
e) regulacja lub wymiana części krawężników
f) regulacja pionowa studzienek urządzeń podziemnych.

Szczegóły - [Wałbrzych] Przebudowa ul. Józefa Piłsudskiego
inwestorPowiat Wałbrzyski
kn11 27.10.2010, godz. 11:10
Przecież rozkopany jest tylko kawałek przy skrzyżowaniu z 11 listopada - która to ulica właśnie jest remontowana
odpowiedz
eyango 26.10.2010, godz. 19:56
[size=150:1qd43xs7]Dokąd zmierzają publiczne pieniądze POd wodza PiOtra Kruczkowskiego?[/size:1qd43xs7]

Nie minął rok od remontu nawierzchni (połowy) ul. Józefa Piłsudskiego a już kilkakrotnie rozkopywano drogę . Nawierzchnia w kilku miejscach zaczęła pękać, kanały opadać.
Starosta Powiatu zapewniał, że droga będzie dobrze wykonana i posłuży mieszkańcom na długie lata, wie co mówił, posiada wykształcenie budowlane.

4fe33fce2f5f1f2be42e02c5428176b9_.jpg

http://www.paciepnik.pl/?p=news&lang=pl&id=164&page=3
odpowiedz
Mateusz Kaszubski 18.07.2010, godz. 23:56
Na jednym z zakrętów serpentyny (tym który łączy się z ul. Nowowiejską) wylano nowy asfalt. I dobrze, tak się stara nawierzchnia pomarszczyła, że koła traciły ostro na przyczepności do podłoża :)
odpowiedz
eyango 25.07.2009, godz. 11:52
Zmniejsz przerwy miedzy fragmentami tekstu
:)

A zdjęcia dodawaj w zancznikach [*galeria][u:2x68yymz]Zdjęcie[/u:2x68yymz][/galeria]. A najlepiej to przeżuć je na www.imageshack.us
odpowiedz
---- 25.07.2009, godz. 11:44
Drgnęło na Piłsudskiego. Po wielu tygodniach kiedy to zniknęły ekipy remontujące jedną z ważniejszych, a do tego znajdującą się w katastrofalnym stanie ulicę Piłsudskiego, przedwczoraj znów pojawili się tam drogowcy kładąc drugą warstwę asfaltu. Wcześniej wystawały tam studzienki zmuszając kierowców do karkołomych manewrów i jazdy slalomem co nie wpływało pozytywnie na poziom bezpieczeństwa. Jeździ się teraz normalnie choć wykonanie nie jest majstersztykem to i tak jest o niebo lepiej niż było. Garb znajdujący się w górnej części ulicy przyprawiał kierowców o spazmy.


Miejmy nadzieję, że wkrótce wszystkei ulce w Wałbrzychu będą wygladały jak Piłsudskiego, choć wykonawców chwalić nie należy, bo zostały do zrobienia wjazdy z prostopadłych uliczek. Liczyć należy również na to, że przed odbiorem na miejscu pojawią się przedstawiciele zleceniodawcy jak również któryś z prezydentów, aby dopilnować ze wszystko zrobiono jak należy.

174.jpg
175.jpg
176.jpg
177.jpg


Bartłomiej Mazur
http://www.walbrzych.info/
odpowiedz
eyango 21.07.2009, godz. 23:06
[quote:1n1mr70v]Wystające studzienki, wyboje i co trzeci nowy krawężnik - tak na razie wygląda jedna z głównych ulic w mieście. Dodajmy, że jest po przebudowie. Próbowaliśmy sprawdzić dlaczego tak się dzieje.[/quote:1n1mr70v]

Witam Pani Marzeno,nie chce krytykować i być źle zrozumiany, ale studzienki wystają, gdyż widoczna do ostatnich tygodni warstwa masy bitumicznej to jedna z warst całej powierzchni jezdni. w tym tygodniu zaczęto kłaść ścieralna wierzchnia oststsnią warstwę jezdni. Prawda jest iż firma wykonująca remont ulicy piłsudskiego mogła oznaczyc jaskarwaa farba wystające studzienki jka to bylo w przypadku innych inwestycji drogowych w mieśćie. Prace trwają tez powoli takze z upartosci i mioeszkanców i mimo zakzaów zostawiają samochody na chodnikach i ulicy, a drogowcy nie moga sobie poadzić z ich usunieciem. Co trzeci krawęznik wymieniony! A co w tym dziwnego, chyba lepiej jak beda "niezniszczalne' stare granitowe krawęzniki niz kruche i r"rozpuszczalne " pod wpływem wody krawężniki betonowe, po za tym to sama oszczędnosc.

[quote:1n1mr70v]Plany były ambitne. Szeroka ulica miała być w pełni zmodernizowana. Inwestycja, która kosztuje 1,3 mln zł została przerwana.
Według zapewnień starostwa, do końca października cała ulica Piłsudskiego ma być gotowa. Wykonawca daje gwarancję na 36 miesięcy. Dlatego też, chce wykonać remont solidnie. Nie zmienia to sytuacji wszystkich tych, którzy korzystają na co dzień z tej drogi. - Przy tego typu remontach zawsze powinno uwzględniać się pogodę - tłumaczy jeden z wałbrzyskich inżynierów z branży budownictwa lądowego. - Położenie warstwy wierzchniej tzw. masy bitumicznej, musi odbyć się szybko i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Inaczej wykonawca poniesie ogromne straty - dodaje doświadczony inżynier.[/quote:1n1mr70v]

Dostała Pani konkretna odpowiedź, więc nie wiem dlaczego podsyca i zaognia się temat.
odpowiedz
Pan Tomasz 21.07.2009, godz. 09:44
Wystające studzienki, wyboje i co trzeci nowy krawężnik - tak na razie wygląda jedna z głównych ulic w mieście. Dodajmy, że jest po przebudowie. Próbowaliśmy sprawdzić dlaczego tak się dzieje.

Plany były ambitne. Szeroka ulica miała być w pełni zmodernizowana. Inwestycja, która kosztuje 1,3 mln zł została przerwana. - Kilka tygodni temu ekipa remontowa zwinęła swoje manatki. Nikt nie wiedział dlaczego. A droga wcale nie wydaje się skończona - twierdzi Agata Wilgocka, mieszkanka Nowego Miasta. - Wręcz przeciwnie, wyboje na środku drogi zagrażają życiu - dodaje kobieta.

- To nie jest koniec remontu - mówi Katarzyna Dyląg-Marcinkowska, rzecznik wałbrzyskiego starostwa. - Wykonawca przy takiej wilgotności powietrza nie może położyć drugiej warstwy asfaltu. Czeka więc na ciepłe, bezdeszczowe dni - uspokaja urzędniczka.

Według zapewnień starostwa, do końca października cała ulica Piłsudskiego ma być gotowa. Wykonawca daje gwarancję na 36 miesięcy. Dlatego też, chce wykonać remont solidnie. Nie zmienia to sytuacji wszystkich tych, którzy korzystają na co dzień z tej drogi. - Przy tego typu remontach zawsze powinno uwzględniać się pogodę - tłumaczy jeden z wałbrzyskich inżynierów z branży budownictwa lądowego. - Położenie warstwy wierzchniej tzw. masy bitumicznej, musi odbyć się szybko i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Inaczej wykonawca poniesie ogromne straty - dodaje doświadczony inżynier.

http://nww.pl/index.php?option=com_cont ... &Itemid=47
odpowiedz
Mateusz Kaszubski 09.07.2009, godz. 20:01
Mi to raczej wygląda na wpusty burzówki :wink:
odpowiedz
Pan Tomasz 09.07.2009, godz. 18:56
Na Wyszyńskiego robią jakieś przyłącza do posesji chyba...
odpowiedz
mario-EIRE 05.07.2009, godz. 23:41
Czy ktos mi moze powiedziec co to za partyzantke te zdjecia pokazuja? I nie zasmiecajcie juz forum takimi tematami, prosze. Latanie dziur za pomoca taczki i dwoch lopat to NIE jest inwestycja.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję