[Wałbrzych] TOYOTA EUROPE ENGINEERING MAINTENANCE NV/SA

Wałbrzych/Poniatów
REKLAMA

O inwestycji [Wałbrzych] TOYOTA EUROPE ENGINEERING MAINTENANCE NV/SA

Toyota Europe Engineering&Maintenance zainwestowała w Wałbrzyskiej Strefie 7 mln euro. Firma odpowiedzialna jest za tworzenie, obróbkę oraz konserwację matryc do maszyn odlewniczych produkowanych dla Toyoty.

więcej na stronie:

http://www.invest-park.com.pl/index.php ... 7&news=215
Napisz komentarz
Gregs
TOYOTA EUROPE ENGINEERING MAINTENANCE NV/SA ODDZIAŁ W POLSCE

przedmiot działalności: wytwarzanie form do produkcji części pojazdów samochodowych
podmiot rozpocznie działalność do dnia 31.03.2010

http://www.invest-park.com.pl/index.php ... 7&news=215


Nowa inwestycja Toyoty

Rozpoczęła się budowa nowego zakładu produkcyjnego należącego do Toyota Europe Engineering & Maintenance. Obiekt powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Nowy zakład będzie ściśle współpracować z najbardziej prestiżową firmą WSSE, którą jest fabryka produkująca silniki i skrzynie biegów dla Toyoty. Toyota Europe Engineering&Maintenance zainwestuje w Wałbrzyskiej Strefie 7 mln euro. Zakończenie budowy nowego zakładu planowane jest na wiosnę przyszłego roku. Firma będzie odpowiedzialna za tworzenie, obróbkę oraz konserwację matryc do maszyn odlewniczych produkowanych dla Toyoty.

Inwestor w swojej działalności zachowuje tradycje macierzystego kraju, dlatego niedawno na terenie, objętym budową odbyła się „Ceremonia Bezpieczeństwa”, która zgodnie z japońskim obyczajem ma zapewnić inwestycji powodzenie i odpędzić złe duchy.

mojeauto.pl, UM Wałbrzych 2007-12-05
REKLAMA