[Wałbrzych] Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe IPD

[Wałbrzych] Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe IPD

REKLAMA

O inwestycji [Wałbrzych] Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe IPD

INVEST-PARK DEVELOPMENT sp. z o.o. została utworzona przez:

1. Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST-PARK" sp. z o.o.
2. Gminę Wałbrzych
3. Gminę Miasto Świdnica
4. Gminę Miejską Dzierżoniów
Nazwa Spółki odzwierciedla ofertę firmy, która uzupełnia i rozszerza obszar działalności WSSE "INVEST-PARK" Sp. z o.o. Obecnie działania inwestycyjne Spółki skupione są na trzech miejscowościach: Wałbrzychu, Świdnicy i Dzierżoniowie.

Spółka specjalizuje się w dwóch dziedzinach. Pierwsza z nich to realizacja projektów związanych ze stworzeniem i udostępnieniem przestrzeni produkcyjnych, magazynowych i biurowych. Oferta w tym zakresie skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych realizacją nowych inwestycji w regionie.

W ramach drugiej dziedziny Spółka realizuje inwestycje budowlane związane z budową budynków mieszkalnych, wielorodzinnych oraz tworzy odpowiednie warunki dla powstawania domów jednorodzinnych poprzez przygotowanie i oferowanie uzbrojonych nieruchomości przeznaczonych pod tego typu zabudowę.

Zapewnienie odpowiednich warunków mieszkaniowych oraz atrakcyjnych ofert pracy ma na celu zdynamizowanie rozwoju regionu i przeciwdziałanie wzrostowi bezrobocia.

Ponadto poza wymienionymi powyżej dziedzinami działalności, IPD zajmuje się zarządzaniem majątkiem otrzymanym od WSSE "INVEST-PARK" sp. z o.o, obejmującym m.in. hale przemysłowe, położone w Wałbrzychu i Świebodzicach oraz budynek mieszkalno - biurowy w Żarowie.

więcej na stronie:

http://nowe-inwestycje.nportal.pl/584p1pos5/?idw=1
Napisz komentarz
marian_wałbrzych
Szybko tanio i ładnie nie znaczy dobrze, mieszkania te jak na warunki wałbrzyskie są zbyt drogie. Posiadają wiele ukrytych wad, gdzie przy gwarancji firma odpowiedzialna powinna je usuwać, a z tym są wielkie problemy usterki te pozostają nienaprawiane. Jest to wielkie g.... w ładnym opakowaniu. Mieszkania są zimne i zagrzybione w dodatku drogie w utrzymaniu. Za nim kupisz, porozmawiaj z mieszkańcami!!!
please delete this account
16878.big.jpg
16877.big.jpg
16876.big.jpg
16875.big.jpg
16874.big.jpg
16873.big.jpg
16872.big.jpg
16871.big.jpg
16870.big.jpg
16869.big.jpg
16868.big.jpg
16867.big.jpg
16866.big.jpg
16865.big.jpg
Tsamb
Zastój na rynku usług finansowych odczuwa nawet Invest Park Development. IPD wiosną oddała drugi w Wałbrzychu budynek mieszkalny, a wciąż nie sprzedała w nim wszystkich mieszkań.
- Zainteresowanie jest duże, ludzie oglądają, ale potem nie mogą sfinalizować zakupu, bo trudno jest nadal dostać kredyt mieszkaniowy – mówi Jarosław Witkowski, prezes IPD.

pokaz-artykul.png
DlugiX
[size=150:1iuub648]Oddaliśmy do użytkowania mieszkania ...[/size:1iuub648]

Mamy przyjemność poinformować Państwa o oddaniu do użytkowania pierwszego budynku w Wałbrzychu.

Wielorodzinny budynek w Wałbrzychu przy ul. Orkana został oddany do użytkowania. Oznacza to, iż po zakupie mieszkania i urządzeniu go w swoim własnym stylu, można w nim komfortowo i bez przeszkód zamieszkać. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych mieszkań.

wbm_news_072010%20(800x534).jpg

http://www.ipdevelopment.pl/news_45_odd ... kania.html
DlugiX
"eyango" napisał:
Wnoszę o zmianę nazwy tematu na Invest-Park Development - Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe Budynek A oraz Osiedle Tęczowe. Lub rozdzielenie tematu na Invest-Park Development Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe i na Osiedle Tęczowe. Są to bowiem odrębne inwestycje o odrębnych nazwach za http://www.ipdevelopment.pl/


Zgubiłeś okulary? Czy może szkiełka za słabe?
Kilka postów wyżej pisałem o tym samym, nie SPAMUJ!!! :szukaj!::safe:
please delete this account
Wnoszę o zmianę nazwy tematu na Invest-Park Development - Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe Budynek A oraz Osiedle Tęczowe. Lub rozdzielenie tematu na Invest-Park Development Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe i na Osiedle Tęczowe. Są to bowiem odrębne inwestycje o odrębnych nazwach za http://www.ipdevelopment.pl/

6207_1000x.jpg
[size=85:38q08204]Tygodnik Newsweek 29/2010 18.07.2010[/size:38q08204]
REKLAMA