Warmiński Port

Warmiński Port

Mieszkania/Olsztyn/Likusy/Bałtycka 91A
REKLAMA
inwestorD.DOM Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Warmiński Port

Inwestycja Warmiński Port leży przy ul. Bałtyckiej, w odległości ok. 4 km od Rynku Starego Miasta w Olsztynie. Lokalizacja inwestycji umożliwia korzystanie z licznych walorów rekreacyjnych okolicy, obiektów infrastruktury, środków komunikacji miejskiej oraz dużych arterii transportowych. Dominuje tu zabudowa rekreacyjna.

W obrębie inwestycji powstały apartamenty w strukturze od 1 do 5 pokoi i powierzchni od 25 do 109 mkw. Lokale na parterze są uzupełnione w ogródki z tarasami, ich powierzchnia wynosi od ok. 70 do 200 mkw., mieszkania na piętrach posiadają przeszklone balkony, apartamenty w górnej kondygnacji mają prywatne wyjście na taras dachowy. We wszystkich lokalach zainstalowano instalację klimatyzacyjną i ogrzewanie podłogowe.

Inwestycja jest objęta monitoringiem i wyposażona w pełną infrastrukturę wewnętrzną: na jej terenie zagospodarowano strefy wypoczynku dla mieszkańców, liczne aranżacje roślinne, plac zabaw, prywatną plażę nad jeziorem, wewnętrzną salę klubową ze stołem bilardowym i mini-barem. Do dyspozycji lokatorów są: wyposażona sala konferencyjna do wynajęcia, naziemne strefy parkingowe, wewnętrzne hale garażowe oraz komórki lokatorskie, punkty ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestycja jest obsługiwana przez własną kotłownię gazową i dodatkowo wyposażona w instalację fotowoltaiczną.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+3
REKLAMA