[Warszawa] Apartamentowiec "Villa Avanti"

[Warszawa] Apartamentowiec "Villa Avanti"

Warszawa/Praga-Południe/Grenadierów 29
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Warszawa] Apartamentowiec "Villa Avanti"

O inwestycji [Warszawa] Apartamentowiec "Villa Avanti"

Villa Avanti to nowoczesny budynek mieszkalny z podziemnym dwupoziomowym parkingiem będący architektonicznym połączeniem piaskowca, stali i szkła. Jest on położony na Pradze Południe w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych stolicy. W ciągu zaledwie kilku minut można dotrzeć do Centrów Handlowych - do Promenady oraz do King Cross. Villa Avanti to kameralna inwestycja - jedynie 37 mieszkań o metrażu od 51 do 121 m2. Są one bardzo dobrze doświetlone, głównie południowe, południowo-zachodnie i wschodnie. Ponadto posiadają tarasy, balkony lub ogródki, zależnie od położenia. Projekt Villa Avanti cechuje wysoka jakość wykończenia budynku. Dla zachowania Państwa bezpieczeństwa budynek będzie monitorowany oraz strzeżony. więcej informacji: http://www.marvipol.pl/wersja-polska/w-sprzedazy/villa-avanti/opis.html
Napisz komentarz
Jakub Zazula
alsen strasse 67
6705_1000x.jpg6706_1000x.jpg
alsen strasse 67
Villa Avanti to nowoczesny budynek mieszkalny z podziemnym dwupoziomowym parkingiem będący architektonicznym połączeniem piaskowca, stali i szkła. Jest on położony na Pradze Południe w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych stolicy. W ciągu zaledwie kilku minut można dotrzeć do Centrów Handlowych - do Promenady oraz do King Cross.
Villa Avanti to kameralna inwestycja - jedynie 37 mieszkań o metrażu od 51 do 121 m2. Są one bardzo dobrze doświetlone, głównie południowe, południowo-zachodnie i wschodnie. Ponadto posiadają tarasy, balkony lub ogródki, zależnie od położenia. Projekt Villa Avanti cechuje wysoka jakość wykończenia budynku. Dla zachowania Państwa bezpieczeństwa budynek będzie monitorowany oraz strzeżony.
więcej informacji: http://www.marvipol.pl/wersja-polska/w-sprzedazy/villa-avanti/opis.html
REKLAMA