DODAJ

Apartamentowiec "Villa Saska"

[Warszawa] Apartamentowiec "Villa Saska" 12783
Belgravia Polska Sp. z o.o. realizuje w mieście Warszawa inwestycję Apartamentowiec Villa Saska. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2011 roku
Szczegóły - [Warszawa] Apartamentowiec "Villa Saska"
inwestorBelgravia Polska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2011
Kajtman 03.02.2011, godz. 14:58
W dniu 2 lutego 2011 roku warszawski deweloper Belgravia Polska otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę kameralnego apartamentowca Villa Saska na Saskiej Kępie. W budynku znajdzie się tylko pięć luksusowych apartamentów o powierzchni od 88 do 211 metrów kwadratowych.

Villa Saska powstanie przy ul. Niekłańskiej 19. Lokalizacja apartamentowca na Saskiej Kępie to gwarancja ciszy, spokoju i bezpieczeństwa. A także bardzo dobra komunikacja i bliskość centrum miasta, wspaniała infrastruktura, przyjazna okolica i zielone tereny położonego nieopodal Parku Skaryszewskiego.

Każdy detal budowli zaprojektowany został z wyjątkową dbałością. Jej projektanci czerpali z tradycji przedwojennej architektury modernistycznej, pamiętając o wygodzie i nowoczesności. Stąd prostopadłościenne formy, szlachetne materiały, stonowana kolorystyka i dbałość o najmniejszy szczegół. Duże okna i wyeksponowana, w całości przeszklona, klatka schodowa zapewnią mieszkańcom doskonałe doświetlenie. Szklany szkielet stanowi jednocześnie element wyróżniający budynku. A duszę zapewnią mu wykorzystane podczas budowy i odpowiednio wyeksponowane w holu wejściowym oryginalne elementy zburzonego podczas II wojny światowej Pałacu Saskiego.

„Villa Saska to oferta pięciu luksusowych apartamentów w wyjątkowym pod względem architektonicznym budynku. W jednym z lokali zastosowaliśmy rzadko proponowane rozwiązanie panoramicznego okna w dwukondygnacyjnym salonie z antresolą. To oferta dla tych, którzy szczególnie cenią sobie odpowiednie doświetlenie wnętrz.” – mówi Anna Hendzelewska, Sales & Marketing Manager Belgravia Polska.

Belgravia Polska rozpoczęła działalność w połowie 2007 roku. Przyjęta przez menedżment spółki strategia zakłada wąską specjalizację dewelopera wyłącznie w budownictwie apartamentowym. Znakiem rozpoznawczym wszystkich inwestycji Belgravii mają być niezmiennie bardzo wysoka jakość, kameralność i funkcjonalność oferowanych lokali. Firma działa tylko na terenie Warszawy. Obecnie realizuje trzy inwestycje. Belgravia Residence i Villa Saska zlokalizowane zostały na Saskiej Kępie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy. Najnowsza zaś – Casa del Arte Murano znajdzie się w Śródmieściu, na starym Muranowie.
odpowiedz
Kajtman 03.02.2011, godz. 13:59
12783_1000x.jpg
odpowiedz
Kajtman 03.02.2011, godz. 13:57
Apartamentowiec "Villa Saska" powstanie przy ul. Niekłańskiej 19 w Warszawie.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję