[Warszawa] Osiedle "Comfort City"

[Warszawa] Osiedle "Comfort City"

Warszawa/Białołęka/Dionizosa 4-7
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Comfort City"

Barc Warszawa buduje osiedle Comfort City w warszawskiej Winnicy, w dzielnicy Białołęka. Budynki będą miały od 3 do 8 pięter. Połączy je nowo utworzona aleja. W ramach każdego etapu powstaną dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i zielone patio z placem zabaw. Ponadto deweloper zrealizuje rodzinny ogród, skwer relaksu, plac spotkań, zakątek sportu, park zabaw i centrum handlowo-usługowego z garażem. Drugi tego rodzaju obiekt zamierza postawić przy planowanej pętli tramwajowej Winnica (około 700 m od osiedla). Do mieszkań będą przynależeć ogrody o powierzchni do 100 mkw. lub balkony/tarasy do 42 mkw.

Pierwszy etap to Rubin. Obejmuje 121 mieszkań – 27 typów dwu- oraz 17 rodzajów trzypokojowych. Pomieszczą się w dwóch ośmiopiętrowych budynkach. W tej części osiedla inwestor przewidział pralnię samoobsługową.

Bursztyn to drugi etap. Składają się na niego dwa budynki – sześcio- i ośmiopiętrowy. Znajdzie się w nich 107 mieszkań: jedno- (25-28 mkw.), dwu- (30,3-60 mkw.), trzy (44-64 mkw.), cztero- (69-72 mkw.) i pięciopokojowe (70,3 mkw.). Ponadto powstaną trzy lokale usługowe.
Napisz komentarz
mickam
mickam
+3
mickam
Jakub Zazula
+6
mickam
+1
mickam
REKLAMA