Warszawa: Comfort City – Barc buduje wieloetapowe osiedle z centrum handlowym na Białołęce źródło: materiały inwestora

Warszawa: Comfort City – Barc buduje wieloetapowe osiedle z centrum handlowym na Białołęce

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Pomiędzy ulicami Modlińską a Leśnej Polanki powstanie w ramach tej inwestycji kilkanaście budynków mieszkalnych w kilku zespołach. Mają stworzyć autonomiczną część miasta z rozmaitymi udogodnieniami. Warszawski deweloper zrealizuje w pierwszych dwóch etapach ponad 200 lokali.
Barc Warszawa S.A. wprowadził w marcu do sprzedaży drugi etap osiedla Comfort City w Winnicy, przy ulicy Dionizosa 4-7. Ceny wynoszą od 6550 zł/mkw. Będzie oddany do użytku na koniec 2020 roku.
Na Bursztyn składają się dwa budynki – sześcio- i ośmiopiętrowy. Znajdzie się w nich 107 mieszkań: jedno- (25-28 mkw.), dwu- (30,3-60 mkw.), trzy (44-64 mkw.), cztero- (69-72 mkw.) i pięciopokojowe (70,3 mkw.). Inwestor jest jednak gotowy na wprowadzenie modyfikacji na wczesnym etapie, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Przewidział utworzenie jeszcze trzech lokali usługowych.
materiały inwestora

Strefy rekreacji, usług i mieszkania

W pierwszym etapie, Rubin, trwają prace wykończeniowe. Mieszkania będą gotowe do użytku w IV kwartale tego roku. Będzie ich 12127 typów dwu- oraz 17 rodzajów trzypokojowych. Pomieszczą się w dwóch ośmiopiętrowych budynkach. W tej części osiedla inwestor przewidział pralnię samoobsługową.
REKLAMA
Docelowo między ulicami Modlińską i Leśnej Polanki powstanie kilka zespołów mieszkalnych tworzących autonomiczną część miasta z udogodnieniami dla mieszkańców, punktami usługowymi, sklepami – wyjaśnia Monika Lewicka z Barc Warszawa.
Budynki będą miały od 3 do 8 pięter. Połączy je nowo utworzona aleja. W ramach każdego etapu powstaną dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i zielone patio z placem zabaw. Ponadto deweloper zrealizuje rodzinny ogród, skwer relaksu, plac spotkań, zakątek sportu, park zabaw i centrum handlowo-usługowego z garażem. Drugi tego rodzaju obiekt zamierza postawić przy planowanej pętli tramwajowej Winnica (około 700 m od osiedla). Do mieszkań będą przynależeć ogrody o powierzchni do 100 mkw. bądź balkony/tarasy do 42 mkw. Za projekt osiedla odpowiada Pracownia Architektoniczna Forma Tadeusz Janicki. Generalnym wykonawcą jest Barc Warszawa.
Więcej wizualizacji w galerii.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA