DODAJ

Osiedle domów "Lawendowe Ogrody"

[Warszawa] Osiedle domów "Lawendowe Ogrody" 20411
ABM Group Polska Sp. z o.o. realizuje w mieście Warszawa inwestycję Osiedle domów Lawendowe Ogrody. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2012 roku
Szczegóły - [Warszawa] Osiedle domów "Lawendowe Ogrody"
inwestorABM Group Polska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
Kajtman 29.07.2011, godz. 18:59
Na początku sierpnia do domów na terenie inwestycji Lawendowe Ogrody w Wilanowie-Zawadach wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Z 18 budynków realizowanych przez dewelopera AMB Group przy ul. Bruzdowej 84 - połowa jest już sprzedanych bądź zarezerwowanych.

Lawendowe Ogrody to propozycja dla tych, którzy pragną zamieszkać wśród zieleni, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie nie chcą tracić czasu na długie dojazdy. A więc przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, które chcemy łatwo i szybko dowieźć do szkoły, przedszkola czy na zajęcia pozalekcyjne.

Na blisko 2-hektarowej działce, położonej pomiędzy Parkiem Wilanowskim a Wisłą, powstaje inwestycja składająca się ekskluzywnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 344 m² każdy, zaspokajających różnorodne potrzeby rodziny. Budynki mają trzy kondygnacje (parter, piętro oraz poddasze), w tym: ponad 40-metrowy salon, 18-metrową kuchnię ze spiżarnią, 4 sypialnie i 4 łazienki, gabinet, pokój gościnny, bibliotekę, pralnię, a także 18-metrową salę do kina domowego, pokój do fitness oraz duży, ponad 40-metrowy, garaż na dwa samochody. Do tego dwa tarasy (15 i 30 m²) i balkon (15 m²).

Twórcą architektury Lawendowych Ogrodów jest warszawskie Studio Projektowe Qula. Domy charakteryzują się funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni, która harmonijnie łączy liczne funkcje użytkowe, oraz dobrym doświetleniem wnętrz, dzięki dużym, drewnianym oknom. Elementy drewniane występują też na elewacjach budynków. Powierzchnia działek wynosi od 610 do 800 m². Wysokiemu standardowi inwestycji odpowiada też staranna aranżacja powierzchni wspólnych: uliczki osiedlowej, chodników, roślinności. Teren jest ogrodzony i strzeżony. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012 roku.

Lawendowe Ogrody mogą być atrakcyjną alternatywą dla tych, którym niezbyt odpowiada specyfika pobliskiego Miasteczka Wilanów. Kilka kilometrów obok można znaleźć zieleń, ciszę i spokój - nie tracąc nic z walorów mieszkania w tej dzielnicy. W sąsiedztwie znajduje się wiele prestiżowych placówek edukacyjnych i rekreacyjno-sportowych, m.in. Kid’s Academy, The British School, The American School of Warsaw, Golf Park Wilanów, Sinnet Tenis Club, a także tereny spacerowe i ścieżki rowerowe. Mieszkańcy Lawendowych Ogrodów mogą skorzystać z pobliskiego centrum handlowego Sadyba Best Mall, zaś w drugiej połowie tego roku w Miasteczku Wilanów ruszy budowa dużego centrum handlowego firm GTC i Polnord.

---
AMB Group Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1999 roku. Firma specjalizowała się dotychczas w usługach projektowych i wykonawczych w zakresie robót budowlanych, kompleksowym wykańczaniu oraz akustyce sal kinowych, koncertowych i teatralnych (współpracowała m.in. z siecią Multikino).
Przystępując w 2007 roku do zakupu gruntu położonego w dzielnicy Wilanów, AMB Group Polska Sp. z o.o. podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności związanej z budownictwem mieszkaniowym.
odpowiedz
Kajtman 29.07.2011, godz. 18:54
20411_1000x.jpg
odpowiedz
Kajtman 29.07.2011, godz. 18:39
W Warszawie na Wilanowie powstaje osiedle domów "Lawendowe Ogrody".
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję