[Warszawa] Osiedle "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki"

[Warszawa] Osiedle "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki"

Mieszkania/Warszawa/Wilanów/Miasteczko Wilanów
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki"

To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych. Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku - marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Grupa ROBYG uzyskała pozwolenie na budowę V etapu inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki (NRKM) w warszawskim Wilanowie. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na grudzień 2012 roku, a zakończenie na 1 kwartał 2014 rok.

W ramach V etapu powstanie 127 lokali mieszkalnych, z czego 40% już zostało zakontraktowanych.Ponadto, spółka kupiła w sąsiedztwie teren o powierzchni 4 ha za 29,9 mln zł, co umożliwi wybudowanie kolejnych 600 mieszkań.

pokaz-artykul.png
alsen strasse 67
5318_1000x.jpg5319_1000x.jpg5320_1000x.jpg5321_1000x.jpg5322_1000x.jpg
alsen strasse 67
To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych. Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku - marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy. Budowa osiedla została zaplanowana w 10 etapach, z których 5 zostało już ukończone. W ofercie lokali przeważają apartamenty o powierzchni od 60 do 100 m2, a penthausy do 230m2.

więcej informacji http://www.robyg.com.pl/
REKLAMA