DODAJ

Rezydencja Warszawska

[Warszawa] Rezydencja Warszawska 174640[Warszawa] Rezydencja Warszawska 174639[Warszawa] Rezydencja Warszawska 174638
Parter budynku przeznaczony jest pod nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Zaprojektowane są powierzchnie dla supermarketu, drogerii, restauracji, kawiarni, banku, gabinetu lekarskiego i innych funkcji usługowych. Wejścia do powierzchni usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al.Tysiąclecia jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia. Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1. Zarówno na promenadzie zewnętrznej od strony ulicy Warszawskiej jak i w pasażu będą możliwe ogródki dla restauracji i kawiarni. Wejścia do mieszkalnej części budynku zaprojektowane są poprzez 5 klatek schodowych. Dwóch od strony al. Tysiąclecia, dwóch od ulicy Bohaterów Wolności oraz jednej od strony ulicy Warszawskiej. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku jak i na dachach zaplanowane są zielone tarasy. Przy czym na dachu znajdą się miejsca do wypoczynku oraz aktywności na powietrzu dostępne dla wszystkich mieszkańców. Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2015, a całej inwestycji na II kwartał 2016 r.

źródło: http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=opis 
Szczegóły - [Warszawa] Rezydencja Warszawska
inwestorLW Development Leszek Paczyński Spółka Komandytowo Akcyjna
realizacja inwestycjiI kw. 2016
these_eyes 13.07.2015, godz. 18:44
Parter budynku przeznaczony jest pod nieuciążliwe funkcje usługowe i handlowe. Zaprojektowane są powierzchnie dla supermarketu, drogerii, restauracji, kawiarni, banku, gabinetu lekarskiego i innych funkcji usługowych. Wejścia do powierzchni usługowych przewidziano od strony ulicy Warszawskiej i od strony Al.Tysiąclecia jak również z wewnętrznego pasażu, do którego prowadzić będą trzy otwarte wejścia. Pasaż będzie doświetlony światłem naturalnym poprzez szklaną piramidę umieszczoną na patio poziomu +1. Zarówno na promenadzie zewnętrznej od strony ulicy Warszawskiej jak i w pasażu będą możliwe ogródki dla restauracji i kawiarni.
Wejścia do mieszkalnej części budynku zaprojektowane są poprzez 5 klatek schodowych. Dwóch od strony al. Tysiąclecia, dwóch od ulicy Bohaterów Wolności oraz jednej od strony ulicy Warszawskiej. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. Na każdej kondygnacji znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich. Klatki schodowe wyposażone będą w windy jeżdżące od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku jak i na dachach zaplanowane są zielone tarasy. Przy czym na dachu znajdą się miejsca do wypoczynku oraz aktywności na powietrzu dostępne dla wszystkich mieszkańców. Zakończenie I etapu planowane jest na III kwartał 2015, a całej inwestycji na II kwartał 2016 r.

źródło: http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=opis 

odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję