[Warszawa] Willa Szustra

[Warszawa] Willa Szustra

Warszawa/Mokotów
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Warszawa] Willa Szustra

inwestorOgrody Mokotowskie S. C.
realizacjaII kw. 2011

O inwestycji [Warszawa] Willa Szustra

Przy ulicy Dąbrowskiego 40A – przed wojną Szustra, wśród willi z lat 20-tych i 30-tych XX wieku, w otoczeniu ogrodów a zarazem kilka kroków od stacji metra Racławicka, powstała luksusowa rezydencja. Tylko 8 apartamentów o metrażu od 63 m2 (2 pokoje) do 99 m2 (dwupoziomowe, 3 pokoje). Po dwa mieszkania na kondygnacji (można je łączyć - 146m2). W poziomie terenu znajduje się garaż dla 9 samochodów a także 8 komórek. Z poziomu holu wejściowego i garażu na kondygnacje mieszkalne prowadzi klatka schodowa z windą w „duszy”. Wystrój holu i klatki schodowej nawiązuje do stylistyki Art Deco. Marmur, granit, masywne, drewniane drzwi. Budynek jest wznoszony w miejscu oficyny z lat 30-tych. Pozostały niektóre oryginalne, ceglane ściany o grubości ponad pół metra. Dach kryty szlachetnym łupkiem, ma formę mansardową z lukarnami, nawiązującą do sąsiedztwa. Kryją się pod nim wyjątkowo wysokie apartamenty o dużych tarasach, z których roztacza się wspaniały widok na willowe ogrody. Salon każdego apartamentu ma duże przeszklenie na loggię od strony południowo-zachodniej. Widok na zieleń. Budynek wyposażony jest w nowoczesne instalacje: centralną kotłownię gazową, zasobnik i cyrkulację ciepłej wody, okablowanie, przyłącza kuchni elektrycznych, wideo-domofony, telewizję satelitarną. Oświetlenie garaży i klatki schodowej uruchamia się automatycznie reagując na ruch.

Lokalizacja budynku ma unikatowy charakter. Nowych rezydencji w tej okolicy i o takiej skali już nie będzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie uszanować genius loci. Skalą, bryłą, stylem i detalem wpisujemy się w historyczne otoczenie a najlepszą jakością i standardem chcemy zapewnić najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom.
W ramach dobrego sąsiedztwa zadbaliśmy o najbliższe otoczenie między innymi remontując fasady sąsiedniej kamienicy, wymieniając nawierzchnie, rekultywując skwer itp. Budowa jest zakończona. Część mieszkań już przekazana nabywcom. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie. Zostały tylko 3 mieszkania.

Zapraszamy Osoby tak wyjątkowe jak wyjątkowa jest Willa Szustra.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Willa Szustra
Przy ulicy Dąbrowskiego 40A – przed wojną Szustra, wśród willi z lat 20-tych i 30-tych XX wieku, w otoczeniu ogrodów a zarazem kilka kroków od stacji metra Racławicka, powstała luksusowa rezydencja. Tylko 8 apartamentów o metrażu od 63 m2 (2 pokoje) do 99 m2 (dwupoziomowe, 3 pokoje). Po dwa mieszkania na kondygnacji (można je łączyć - 146m2). W poziomie terenu znajduje się garaż dla 9 samochodów a także 8 komórek. Z poziomu holu wejściowego i garażu na kondygnacje mieszkalne prowadzi klatka schodowa z windą w „duszy”. Wystrój holu i klatki schodowej nawiązuje do stylistyki Art Deco. Marmur, granit, masywne, drewniane drzwi. Budynek jest wznoszony w miejscu oficyny z lat 30-tych. Pozostały niektóre oryginalne, ceglane ściany o grubości ponad pół metra. Dach kryty szlachetnym łupkiem, ma formę mansardową z lukarnami, nawiązującą do sąsiedztwa. Kryją się pod nim wyjątkowo wysokie apartamenty o dużych tarasach, z których roztacza się wspaniały widok na willowe ogrody. Salon każdego apartamentu ma duże przeszklenie na loggię od strony południowo-zachodniej. Widok na zieleń.
Budynek wyposażony jest w nowoczesne instalacje: centralną kotłownię gazową, zasobnik i cyrkulację ciepłej wody, okablowanie, przyłącza kuchni elektrycznych, wideo-domofony, telewizję satelitarną. Oświetlenie garaży i klatki schodowej uruchamia się automatycznie reagując na ruch.

Lokalizacja budynku ma unikatowy charakter. Nowych rezydencji w tej okolicy i o takiej skali już nie będzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie uszanować genius loci. Skalą, bryłą, stylem i detalem wpisujemy się w historyczne otoczenie a najlepszą jakością i standardem chcemy zapewnić najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom.
W ramach dobrego sąsiedztwa zadbaliśmy o najbliższe otoczenie między innymi remontując fasady sąsiedniej kamienicy, wymieniając nawierzchnie, rekultywując skwer itp. Budowa jest zakończona. Mieszkania są gotowe do przekazania nabywcom.  Wystąpiliśmy o pozwolenie na użytkowanie.

Zapraszamy Osoby tak wyjątkowe jak wyjątkowa jest Willa Szustra.
REKLAMA