rzut nazwa powierzchnia piętro cena Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 1173462 PLN 82 m2 1 1 173 462,00 zł
14 310,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 1190664 PLN 82 m2 2 1 190 664,00 zł
14 520,29 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 738497 PLN 51 m2 parter 738 497,00 zł
14 480,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 742186 PLN 50 m2 1 742 186,00 zł
14 843,72 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 753824 PLN 52 m2 parter 753 824,00 zł
14 496,62 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 756104 PLN 51 m2 1 756 104,00 zł
14 825,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 765225 PLN 52 m2 2 765 225,00 zł
14 715,87 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 815130 PLN 56 m2 1 815 130,00 zł
14 555,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 829061 PLN 56 m2 2 829 061,00 zł
14 804,66 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 836025 PLN 56 m2 3 836 025,00 zł
14 929,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 844004 PLN 57 m2 2 844 004,00 zł
14 807,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 851651 PLN 58 m2 1 851 651,00 zł
14 683,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 861416 PLN 58 m2 2 861 416,00 zł
14 852,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 900879 PLN 62 m2 parter 900 879,00 zł
14 530,31 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 959466 PLN 66 m2 1 959 466,00 zł
14 537,36 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 984727 PLN 66 m2 parter 984 727,00 zł
14 920,11 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Ursus, 995325 PLN 67 m2 3 995 325,00 zł
14 855,60 zł/m2