[Węgrzce] Pawilon Handlowo Usługowy "ATUT"

[Węgrzce] Pawilon Handlowo Usługowy "ATUT"

Węgrzce/-/Warszawska 30
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Węgrzce] Pawilon Handlowo Usługowy "ATUT"

O inwestycji [Węgrzce] Pawilon Handlowo Usługowy "ATUT"

Idea convenience shopping center to oparta na wygodzie codziennych zakupów propozycja obiektu handlowego idealnego dla obszarów miejskich. Dedykowana szybkim, ale komfortowym zakupom, formuła convenience shopping center doskonale odpowiada na potrzeby współczesnych mieszkańców miast.
Sklepy oferujące produkty pierwszej potrzeby, a także koncepcja architektoniczna z układem wejść bezpośrednio z ulicy i wygodnym parkingiem sprzyjają sprawnym, codziennym zakupom.

Centrum Handlowe ATUT Węgrzce to 2.500 m2 wygodnej przestrzeni handlowej która idealnie sprawdza się w obiektach przeznaczonych na wygodne szybkie, zakupy. Lokalizacja centrum handlowego ATUT została starannie wybrana ze względu na gęste zaludnienie oraz strukturę dochodów mieszkańców pozostających w najbliższej strefie zasięgu. W strefie zasięgu do 10 min jazdy samochodem zamieszkuje 30 tys. osób. Centrum będzie dysponować 100 miejscami parkingowymi.

Nazwa: ATUT Węgrzce

Miasto: Węgrzce

Ulica: Warszawska 30

Powierzchnia całkowita: 0.00

GLA: 2500.00

Poziomy: 1

Liczba miejsc parkingowych: 100

Najemcy:

Data otwarcia: 2017-06-14

Firmy eRSbet (prace budowlane) i Ventix (instalacje sanitarne) współpracują przy budowie centrum handlowego Atut w miejscowości Węgrzce w gminie Zielonki (woj. małopolskie).

W ramach przedsięwzięcia powstanie kompleks o 2,5 tys. mkw. GLA z parkingami dla 100 pojazdów. Roboty, prowadzone w rejonie ulic Warszawskiej 30 i Starego Traktu, powinny zostać zakończone w czerwcu 2017 r.

Komercjalizację obiektu prowadzi spółka BOIG The Blue Ocean Investment Group.
Napisz komentarz
Damian Daraż
Do usunięcia
REKLAMA