[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Rodzinna 21"

[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Rodzinna 21"

Wrocław/Partynice
REKLAMA
inwestorBlockpol Developer Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2011

O inwestycji [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Rodzinna 21"

Rodzinna 21 to doskonały wybór dla osób ceniących dobrą lokalizację, zarówno pod względem komunikacyjnym jak i rekreacyjnym. Dzielnica Krzyki wyróżnia się dużą ilością zieleni a zarazem dobrą komunikacją ze względu na sąsiedztwo jednej z głównych ulic Wrocławia - Powstańców Śląskich.W odległości około 500 m znajduje się Park Kleciński z rzeką Ślęzą, który zapewni Państwu miły wypoczynek. W sąsiedztwie mieści się Szkoła, Przedszkola, Kościół, liczne sklepy i punkty sportowo-rekreacyjne. Najbliższym otoczeniem Rodzinnej 21 jest kameralny kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych, m.in. nasza wcześniejsza inwestycja. Z tego miejsca szybko dotrą Państwo zarówno do centrum miasta jak i do Parku Handlowego Bielany, położonego na obrzeżach Wrocławia. Lokalizacja ta pozwoli Państwu również na szybki dojazd do drogi krajowej A4 oraz obwodnicy, która jest obecnie na etapie budowy.

W tym 5-cio kondygnacyjnym, wyposażonym w windę budynku znajdowało się będzie 35 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań różnej wielkości. W każdym lokalu do dyspozycji mieszkańców będzie jasny i przestrzenny pokój dzienny z wejściem do kuchni i na taras, balkon lub loggie.

Rodzinna 21 posiada szereg rozwiązań zastosowanych z myślą o zapewnieniu Państwu wygody użytkowania lokalu i przyjemnego spędzania czasu. W standardzie developerskim mieszkania wyposażone będą w niezależne kotły gazowe, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe wejściowe, instalację elektryczną oraz niezbędne media, takie jak instalacja telefoniczna, Internet, RTV oraz instalację domofonową.
Napisz komentarz
tomekwro
No tak. Zastanawiam sie nad zakupem. Inaczej bym nie pytal;)
tomciom_1987
raczej nie jest znany, masz jakies jego oferty?
tomekwro
Będę wdzięczny jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o tym deweloperze.
tomekwro
Szukam jakichkolwiek informacji o Blockpol-Developer. ktoś miał przyjemność od nich kupić mieszkanie / mieszka na jednej z ich inwestycji?
Jan Augustynowski
26898_1000x.jpg
[size=85:35h6aflx]gotowe :)[/size:35h6aflx]
Orzech
6.11.2011

421021.jpg
Foto: Krcyh[k] - www.wroclaw.dolny.slask.org.pl
REKLAMA