DODAJ

Budynek wielorodzinny, ul. Czajkowskiego

[Wrocław] Budynek wielorodzinny, ul. Czajkowskiego 7806[Wrocław] Budynek wielorodzinny, ul. Czajkowskiego 7807[Wrocław] Budynek wielorodzinny, ul. Czajkowskiego 7805

Nowoczesny budynek z lokalami mieszkalnymi to kameralny i staranne wykonany projekt, które wierzymy, że znajdzie uznanie w oczach jego przyszłych mieszkańców. Inwestycja obejmuje łącznie 20 mieszkań na 3 kondygnacjach.

Mieszkania zostały zaprojektowane indywidualnie, w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości. Zapewniony jest wysoki standard deweloperski oraz możliwość wprowadzania elastycznych zmian w projekcie, zgodnie z życzeniem Klienta.

Szczegóły - [Wrocław] Budynek wielorodzinny, ul. Czajkowskiego
inwestorBudnest sp. z o.o.
baha 23.11.2011, godz. 09:25
[quote:10053nif]plazmodeusz powiedział(a):
Byłem ostatnio na stronie dewelopera i znalazłem informację, że w planach jest budowa parkingu podziemnego. Ciekawe czy jego cena będzie wliczona w całkowity koszt inwestycji?[/quote:10053nif]

Ja też byłam na stronie i wydaje mi się, że skoro parking naziemny i podziemny jest podany w opisie inwestycji to jest wliczony w cenę.

Niewątpliwym plusem jest tamtejsza okolica - mieszkam teraz na Karłowicach (niestety wynajmuję dosyć ciasne mieszkanko...), ale w przyszłości chciałabym tam zamieszkać na stałe. Łatwy dostęp do centrum, przyjemna okolica (parki, dużo zieleni, wzdłuż rzeki jest na tyle miejsca, żeby pograć w piłkę, latem mnóstwo grillowiczów:)), więc polecam :)
odpowiedz
Jan Augustynowski 22.11.2011, godz. 13:06
To jest nowa inwestycja? Czy stara? Nie jestem pewien, czy nie stoi już gotowa...
odpowiedz
baha 22.11.2011, godz. 10:43
No proszę! Można dzieciakowi całą przyszłość zaplanować :)
...chociaż w sumie to nie wiem, czy chcę żeby został filozofem, ale to już będzie jego decyzja :)

Ale wracając do tematu to okolica przyjemna, tylko ciekawe jak mieszkanka będą wyglądać, ile pokoi, itd. Czekam na informacje :)
odpowiedz
MatKoz 22.11.2011, godz. 09:41
[quote:1k00ufqo]MatKoz: ja też nie mam jeszcze dzieci, ale wiadomo: szukając mieszkania trzeba wziąć pod uwagę wszystkie możliwości:) Kto wie, jak to będzie za parę lat - w końcu mieszkania nie kupuje się na rok[/quote:1k00ufqo]

Aaaa... ale jak dzieci już będą i podrosną to rzut kamieniem od Czajkowskiego jest Koszarowa, a tam Instytut Nauk Społecznych i Wydział Filozofii UWr :):)

http://www.filozofia.uni.wroc.pl/
odpowiedz
baha 21.11.2011, godz. 13:30
MatKoz: ja też nie mam jeszcze dzieci, ale wiadomo: szukając mieszkania trzeba wziąć pod uwagę wszystkie możliwości:) Kto wie, jak to będzie za parę lat - w końcu mieszkania nie kupuje się na rok :)

Dzięki za informacje! :)
odpowiedz
MatKoz 21.11.2011, godz. 13:21
[quote:49p5umxc]Macie może informacje o szkołach znajdujących się w pobliżu tej inwestycji? Czy ktoś z was posyła do którejś z okolicznych szkół swoje dzieci? A jeżeli tak, to czy mógłby się podzielić spostrzeżeniami na temat kadry nauczycielskiej i poziomu kształcenia.[/quote:49p5umxc]

O to trzeba popytać również na innych wątkach. Nie czuję się kompetentny, aby odpowiadać na to pytanie, bo nie mam dzieci, ale w pobliżu ul. Czajkowskiego jest sporo szkół, więc na pewno uda się wybrać coś odpowiedniego. Oto kilka adresów, które pewnie znasz, ale może się komuś przydadzą:

http://www.zsp4.wroclaw.pl/oszkole.html
http://www.sp20.wroc.pl/index.php?optio ... &Itemid=99
http://www.sp50.wroclaw.pl/kontakt
odpowiedz
baha 21.11.2011, godz. 12:28
Macie może informacje o szkołach znajdujących się w pobliżu tej inwestycji? Czy ktoś z was posyła do którejś z okolicznych szkół swoje dzieci? A jeżeli tak, to czy mógłby się podzielić spostrzeżeniami na temat kadry nauczycielskiej i poziomu kształcenia.
odpowiedz
plazmodeusz 11.11.2011, godz. 11:13
Byłem ostatnio na stronie dewelopera i znalazłem informację, że w planach jest budowa parkingu podziemnego. Ciekawe czy jego cena będzie wliczona w całkowity koszt inwestycji?
odpowiedz
MatKoz 11.11.2011, godz. 11:07
Na stronie dewelopera są do pobrania szczegółowe broszury na temat każdej z inwestycji (do pobrania w pliku PDF). Znajdują się w nich wszystkie szczegółowe informacje na temat likalizacji i standardów wykończenia. A także opis techniczny inwestycji.
odpowiedz
Orzech 04.09.2010, godz. 20:52
Wrocław - ul. Czajkowskiego

Przy ul. Czajkowskiego, w północnej części Wrocławia, powstaje kolejna ważna inwestycja deweloperska naszej firmy. Nowoczesny budynek z lokalami mieszkalnymi to kameralny i staranne wykonany projekt, które wierzymy, że znajdzie uznanie w oczach jego przyszłych mieszkańców. Inwestycja obejmować będzie łącznie 20 mieszkań na 3 kondygnacjach.
Mieszkania zostały zaprojektowane indywidualnie, w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości. Nabywcom zapewniamy wysoki standard deweloperski oraz możliwość wprowadzania elastycznych zmian w projekcie, zgodnie z życzeniem Klienta.
Niewątpliwy plus oferowanych lokali stanowi ich korzystna cena. Jest ona tym bardziej atrakcyjna, ponieważ do mieszkań na parterze należą również ogrody i duże tarasy, dające komfort rzadkiego w budynkach mieszkalnych codziennego obcowania z naturą.
Mieszkańcy i użytkownicy budynku maja zapewniony dostęp do miejsc parkingowych naziemnych oraz podziemnych. Dogodna lokalizacja pozwala w pełni korzystać z zalet mieszkania w bardzo cenionej i prestiżowej części Wrocławia.

Więcej informacji:  http://budnest.pl/czajkowskiego/aktualna-oferta
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję