[Wrocław] Osiedle "Nowy Oporów"

[Wrocław] Osiedle "Nowy Oporów"

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Oporów/ Awicenny
REKLAMA
inwestorIncepti Development S.A.
realizacjaIV kw. 2016

O inwestycji [Wrocław] Osiedle "Nowy Oporów"

Osiedle Nowy Oporów to zespół czterech budynków wielorodzinnych o wyjątkowej architekturze, który powstaje w prestiżowej, południowo-zachodniej części Wrocławia.
Oferowanych będzie 100 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 36,41 mkw. do 107,95 mkw. Projekt zakłada funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne, możliwość wydzielenia osobnej kuchni, a także podziemne i naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorski, duże  tarasy i balkony dla wszystkich mieszkań, zielone ogródki dla wybranych mieszkań na parterze.
Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla Nowy Oporów zaplanowano plac zabaw.

Opinie o [Wrocław] Osiedle "Nowy Oporów"

Napisz komentarz
areq90
Tak jak napisal poprzednik, obok buduje sie osiedle Awicenny od i2 development z odbiorem w okolicach czerwca 2019.Czynsz ok 7zl za m2, czynsz nie obejmuje jedynie prądu. Ogrzewanie gazowe z kotlowni, miejsce postojowe nie jest wymagane przy zakupie. Internet prawdopodobnie od Moico, ponoc maja byc sciezki rowerowe, tak wynika z planow zagospodarowania terenu jakie mi podesłali. Ja sie skusilem bo dobry metraż, okolica mi jest dobrze znana + budowa polo marketu, cmentarz trochę niepokoi, no i to tragiczne skrzyzowanie awicenny z wiejska Pozdrawiam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
mapit
Jeżeli jest to te mieszkanie, o którym myślę, to na wschód będzie Pan miał widok na pole kukurydzy (teren na razie nie sprzedany), a na zachodzie nową budowaną inwestycję bodajże przez i2 development.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Marcin Nowak
A proszę mi jeszcze powiedzieć co w chwili obecnej buduje się obok osiedla?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA