DODAJ

W spokojnej i cichej dzielnicy Złotniki rozpoczęliśmy budowę inwestycji przy Zakopiańskiej 49 we Wrocławiu. Lokalizację charakteryzuje szybki dostęp do centrum miasta poprzez kilka linii autobusowych i tramwajowych. Ponadto bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia sprawia, że dojazd w najdalsze części miasta nie jest uciążliwy.

W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola i żłobki, a także nowo wybudowany basen i park. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, chcących zamienić swoje mieszkanie w bloku, na dom w rozsądnej cenie.

Do sprzedaży przeznaczone są 3 lokale od 101m2 do 163m2, z garażem, ogródkiem i tarasem, wybudowane w funkcjonalnym i nowoczesnym stylu nawiązujący do tradycyjnych korzeni.

Szczegóły - [Wrocław] Zakopianska49
inwestorH&W Invest sp. z o.o.
realizacja inwestycjiII kw. 2013
hwinvest 15.01.2013, godz. 18:40
W spokojnej i cichej dzielnicy Złotniki rozpoczęliśmy budowę inwestycji przy Zakopiańskiej 49. Lokalizację charakteryzuje szybki dostęp do centrum miasta poprzez kilka linii autobusowych i tramwajowych. Ponadto bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia sprawia, że dojazd w najdalsze części miasta nie jest uciążliwy.
W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola i żłobki, a także nowo wybudowany basen i park. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, chcących zamienić swoje mieszkanie w bloku, na dom w rozsądnej cenie.
Do sprzedaży przeznaczone są 3 lokale od 101m2 do 163m2, z garażem, ogródkiem i tarasem, wybudowane w funkcjonalnym i nowoczesnym stylu nawiązujący do tradycyjnych korzeni.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję