DODAJ

Hala magazynowa Gonvarri

[Września] Hala magazynowa Gonvarri 17610[Września] Hala magazynowa Gonvarri 17609
Amwin buduje halę magazynową dla korporacji hiszpańskiej Gonvarri

Amwin – generalny wykonawca w halach stalowych realizuje cały proces związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksową realizacją obiektu.

W ramach inwestycji powstanie hala w konstrukcji stalowej oraz obudowie lekkiej wraz z zagospodarowaniem i utwardzeniem terenu. Hala o rozpiętości ponad 33m i wysokości 16m, jest wyposażona w torowisko dla suwnicy o udźwigu 35 T i spełnia bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe posadzki.
Przewidywany termin ukończenia hali magazynowej to październik 2010 roku.
Dokumentacja zdjęciowa z procesu realizacji inwestycji znajduje się na stronie: http://www.amwin.pl/realizacje/kop97.php
Szczegóły - [Września] Hala magazynowa Gonvarri
inwestorGonvarri Polska Sp. z o.o.
wykonawcaAmwin Sp. z o.o. Sp. k.
Amwin Sp. z o.o. Sp. k. 16.06.2010, godz. 15:09
Amwin buduje halę magazynową dla korporacji hiszpańskiej Gonvarri

Amwin – generalny wykonawca w halach stalowych realizuje cały proces związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksową realizacją obiektu. W ramach inwestycji powstanie hala w konstrukcji stalowej oraz obudowie lekkiej wraz z zagospodarowaniem i utwardzeniem terenu. Hala o rozpiętości ponad 33m i wysokości 16m, jest wyposażona w torowisko dla suwnicy o udźwigu 35 T i spełnia bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe posadzki. Przewidywany termin ukończenia hali magazynowej to październik 2010 roku.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję