DODAJ

Kompleks biurowy "Wysogotowo Biznes Park"

Kompleks biurowy "Wysogotowo Biznes Park", który powstanie przy ul. Skórzewskiej w Wysogotowie kierowana jest dla małych i średnich firm. W razie potrzeby poszczególne budynki będzie można łączyć w większe powierzchnie, które dadzą wiele konfiguracji od 350 do 1700 mkw. W sumie w parku biznesowym znajdzie się 12 indywidualnych obiektów o wielorakim przeznaczeniu.
Szczegóły - [Wysogotowo] Kompleks biurowy "Wysogotowo Biznes Park"
inwestorUrbidom Sp. z o.o.
Kajtman 10.11.2011, godz. 13:44
W miejscowości Wysogotowo pod Poznaniem, przy ul. Skórzewskiej, firma Urbidom zaplanowała projekt Wysogotowo Biznes Park. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, realizację kompleksu wstrzymano trzy miesiące temu.

Mimo uzyskanego już przez Urbidom pozwolenia na budowę, projekt tymczasowo wstrzymano - jak się dowiedzieliśmy - ze względu na trudną sytuację na rynku.

W Biznes Parku miało się znaleźć 12 indywidualnych obiektów na sprzedaż o szerokim przeznaczeniu.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 19.01.2011, godz. 16:27
Kompleks biurowy "Wysogotowo Biznes Park", który powstanie przy ul. Skórzewskiej w Wysogotowie kierowana jest dla małych i średnich firm. W razie potrzeby poszczególne budynki będzie można łączyć w większe powierzchnie, które dadzą wiele konfiguracji od 350 do 1700 mkw. W sumie w parku biznesowym znajdzie się 12 indywidualnych obiektów o wielorakim przeznaczeniu.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję