Wzgórze Zelwerowicza

Wzgórze Zelwerowicza

Mieszkania/Lublin/Czechów Północny/Zelwerowicza
REKLAMA
inwestorDomLublin Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Wzgórze Zelwerowicza

Inwestycja Wzgórze Zelwerowicza znajduje się na Czechowie, u zbiegu ulic Zelwerowicza i Poligonowej, w odległości około 4 km od centrum Lublina, w okolicy o charakterze podmiejskim.

Osiedle tworzą 55 piętrowych, dwulokalowych domów, o designie jednorodzinnym, połączonych między sobą w 7 ciągach szeregowych. Budynki z płaskimi dachami wykończone są w jasnej tonacji tynkami i okładziną o wyglądzie jasno-szarej cegły, z antracytowymi akcentami, w połączeniu z wysokimi oknami i przeszklonymi balustradami.


W ofercie jest 110 lokali o powierzchni od 44 do 77 mkw., z rozprowadzonym światłowodem i tv kablową. Dostępne są mieszkania 2-, 3- lub 4-pokojowe, z własnym ogródkiem lub tarasem. Mieszkania na całym osiedlu są zeroemisyjne, zasilane tak z odnawialnych, jak z nieodnawialnych źródeł energii, w tym z wykorzystaniem pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz systemu rekuperacji z odzyskiem ciepła. Ze względu na ekologię zrezygnowano z opcji gazu. Przewidziana została możliwość zmian lokatorskich, jak przesuwania ścian działowych, przyłączy elektrycznych, czy hydraulicznych.


Na terenie posiadłości założono ciągi komunikacyjne; do dyspozycji mieszkańców przygotowano łącznie 200 miejsc postojowych na zewnątrz domów oraz w zbilansowanych jedno- lub dwustanowiskowych garażach. Na dachach zainstalowano panele fotowoltaiczne.

Opinie o Wzgórze Zelwerowicza

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wzgórze Zelwerowicza
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA