Żeromskiego 7

Żeromskiego 7

Mieszkania/Gdynia/Śródmieście/Żeromskiego
REKLAMA

O inwestycji Żeromskiego 7

Inwestycja Żeromskiego 7 mieści się w Śródmieściu Gdyni przy ul. Żeromskiego.

Nieruchomość składa się z jednego czteropiętrowego budynku wraz z 77 apartamentami o powierzchni od 26 do 101 mkw. w strukturze od jednego do trzech pokoi. Cześć mieszkań ma antresole. Do większości z nich przynależą ogrody lub balkony, a do położonych na ostatnim piętrze tarasy. W inwestycji znajduje się parking podziemny z 82 miejscami postojowymi, 34 komórki lokatorskie o metrażach od 1,5 do 18 mkw. oraz stojaki na rowery na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Budynek został wyposażony w panele fotowoltaiczne, nawiewniki w oknach z funkcją antysmogową oraz system retencji wody opadowej z możliwością wykorzystania jej do podlewania zielonych części wspólnych. Mieszkańcy mają do dyspozycji inteligentny system wideodomofonowy z 7-calowymi odbiornikami w apartamentach.

Projekt wielorodzinny zlokalizowany jest nieopodal Placu Kaszubskiego, 650 metrów dzieli nas od Skweru Kościuszki, w 14 minut pieszo dotrzemy na plażę miejską, w odległości 1,2 km znajduje się dworzec Gdynia Główna. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
Napisz komentarz
REKLAMA