Zielone Dojlidy Osiedle

Zielone Dojlidy Osiedle

REKLAMA
inwestorRogowski Development Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Zielone Dojlidy Osiedle

Zielone Dojlidy Osiedle położone jest na Dojlidach w Białymstoku przy ul. Żubrów, w pobliżu parków i obiektów zabytkowych. Od zachodu i południa inwestycja sąsiaduje z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.

Osiedle składa się z budynków z prostej bryły, z płaskimi dachami. Większa trzypiętrowa kamienica na planie litery U tworzy obszerny wewnętrzny dziedziniec. Dwupiętrowe bloki nawiązują do stylu willi miejskich. Elewacje wykończone są w kolorze bieli. Masywne daszki nad balkonami na ostatnich piętrach wypełnione mlecznym szkłem oraz balustrady balkonowe zabarwione zostały kolorem jasnego drewna.


Inwestycja składa się z mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 29 do 80 mkw. Każdy lokal posiada balkon lub przydomowy ogródek. Ogrzewanie lokali zapewnia miejska sieć ciepłownicza. Deweloper oferuje program "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis" oraz usługę wykończenia wnętrz pod klucz.


Osiedle posiada tereny zielone, zagospodarowane w niezbędną infrastrukturę komunikacyjną ze strefą rekreacyjną i placem zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców są naziemne miejsca postojowe oraz stanowiska w garażu podziemnym. Budynki wyposażone zostały w windy.

Opinie o Zielone Dojlidy Osiedle

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zielone Dojlidy Osiedle
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Zielone Dojlidy Osiedle
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA