Zwoleńska Trakt

Zwoleńska Trakt

Mieszkania/Warszawa/Zwoleńska
REKLAMA

O inwestycji Zwoleńska Trakt

Osiedle Zwoleńska Trakt zrealizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynków zaprojektowanych z myślą o komforcie mieszkańców -  windy obsługują wszystkie piętra łącznie z garażem podziemnym a w częściach wspólnych osiedla zaprojektowano również naziemne miejsca postojowe i plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania w zróżnicowanych metrażach od 27,60 do 54,80 mkw., z możliwością łączenia, wyróżniają się funkcjonalnością, a dzięki dużym oknom zapewniają naturalne doświetlenie - większość mieszkań posiada widną kuchnię czyli możliwość wydzielenia kuchni z oknem. Prywatne ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz przestronne balkony i loggie na piętrach zapewniają dodatkową przestrzeń rekreacyjną.
 
Zwoleńska Trakt to świetne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy szukają połączenia natury z nowoczesną infrastrukturą, ceniąc sobie jednocześnie spokój i bliskość przyrody oraz wszystkich, którzy szukają ucieczki od zgiełku wielkiego miasta, nie rezygnując z jego wygód. W bliskiej odległości znajdują się przedszkola i szkoły, sklepy, supermarkety oraz lokalne targowiska, gdzie można zaopatrzyć się w świeże produkty.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać z oddalonych o 200m licznych linii autobusowych, a także pobliskiej stacji kolejowej Warszawa Międzylesie, która zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami Warszawy oraz podwarszawskimi miejscowościami. Bliskość arterii takich jak Trakt Lubelski i Wał Miedzeszyński pozwalają na szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.

Przy osiedlu Zwoleńska Trakt przebiegają linie autobusowe nr 142, 147, 305, 702, N72, które zapewniają szybki dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic. Niedaleko znajduje się stacja kolejowa Warszawa Międzylesie, skąd można łatwo dojechać do Śródmieścia. Ścieżki rowerowo-piesze i zielone tereny nadwiślane dają satysfakcjonujące możliwości spacerowania i poruszania się jednośladem. Wał Miedzeszyński, obwodnica południowa, trasa siekierkowska to dostępne i wygodne arterie dojazdowe dla poruszających się samochodem.


W okolicy osiedla Zwoleńska Trakt znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym żłobek przy ul. Zwoleńskiej, przedszkola przy ul. Wiązanej i ul. Jeziorowej, szkoły podstawowe przy ul. Przygodnej i Pożaryskiego a tak że szkoły średnie - publiczne oraz prywatne przy ulicach Rogatkowej, Pożaryskiego, Zorzy i Alpejskiej. Ponadto, w pobliżu zlokalizowane są sklepy popularnych sieci, restauracje oraz usługi - pełna miejska infrastruktura w najbliższym sąsiedztwie.

Opinie o Zwoleńska Trakt

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zwoleńska Trakt
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA