REKLAMA

Opinie o [Jastrzębie-Zdrój] Galeria "Jastrzębie" (6)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
Centrum handlowe to przede wszystkim sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie będzie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych. Czy wolisz bardziej młodzieżowe ubrania, jak te w Housie, czy Reserved, czy raczej gustujesz w klasycznej modzie prezentowanej na przykład przez Camaieu na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. Nie zabraknie także sklepów z obuwiem, jak CCC, czy Deichmann, biżuterii Apart, czy salonów sportowych i komputerowych. Górny poziom obiektu przeznaczony został przede wszystkim na sklepy wielko- powierzchniowe. Właśnie tu znajdą się delikatesy Delima, które już z powodzeniem konkurują w innych częściach kraju z tak uznanymi markami jak Alma, czy Bomi. Na tym poziomie znajdować się będzie również drogeria Natura oraz sklep  RTV AGD Media Expert.

Więcej informacji: www.galeriajastrzebie.eu
Jan Hawełko
W zarządzanej przez Upside Property Management Galerii Jastrzębie dobiegł końca proces rekomercjalizacji. Do grona najemców, którzy przedłużyli umowy najmu tj. CCC, Play, Bank Zachodni WBK czy zwiększający dodatkowo dwukrotnie swoją powierzchnię Altero, dołączyły również nowe marki, m.in. Media Expert, biuro podróży Itaka. Listę nowych najemców zamknęło właśnie Centrum Chińskie.

Umowa najmu z firmą Bartex dotyczy lokalu o powierzchni ok. 875 mkw. na poziomie +2 obiektu. Podpisana została na okres 5 lat.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W związku z ponad 5 letnim okresem funkcjonowania na rynku Galerii Jastrzębie w obiekcie dobiegł końca proces przedłużania umów najmu. Wśród sklepów, które pozostaną w centrum na kolejne lata znalazły się m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, BZW BK, Matik, Kwadrat, CCC, Play. Oprócz funkcjonujących w galerii w ubiegłych latach marek zarządca obiektu, Upside Property Management podpisał również nowe długoterminowe umowy najmu, zawarte na ostatnie dostępne powierzchnie handlowe zwiększając procent komercjalizacji do 100 proc.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Do grona najemców powierzchni handlowej w Galerii Jastrzębie dołączyło biuro podróży Itaka. Punkt sprzedaży usług turystycznych firmy o powierzchni ponad 20 mkw. zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii.

Itaka posiada swoje biura na Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze, Teneryfie, w Alicante, Barcelonie i na Majorce. W 2014 roku utworzyła kolejną agencję incoming – Adalar Travel – działającą na terenie Turcji.

pokaz-artykul.png
MaryJane
W Galerii Jastrząb jak dla mnie szału nie ma. Brak większej sieciówki, o H&M czy C&A można tylko pomarzyć. Nie ma perfumerii, choć wydawało mi się, że w galerii handlowej powinna być. Jastrzębie jest jedynym znanym mi większym miastem bez dużych sieciówek i perfumerii.
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Jastrzębie-Zdrój] Galeria "Jastrzębie" [śląskie] Multibranżowy sklep w Galerii Jastrzębie
REKLAMA