Nowi najemcy Pasażu Świętokrzyskiego w Kielcach

Nowi najemcy Pasażu Świętokrzyskiego w Kielcach

Kielce
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Pasaż Świętokrzyski rozbudowuje swoją ofertę handlowo-usługową. Do grona najemców centrum dołączą takie marki jak Marionnaud, Alior Bank, iKomsa i Click Fashion. Nowi najemcy zajmą łącznie blisko 400 mkw. powierzchni handlowej. Proces wynajmu Pasażu Świętokrzyskiego realizuje firma Jones Lang LaSalle, odpowiedzialna również za zarządzanie obiektem.

Mariusz Czerwiak, Associate Director w Dziale Najmu Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle, podsumowuje:
„Prowadzimy intensywne działania z zakresu rekomercjalizacji Pasażu Świętokrzyskiego, mające na celu dopasowanie projektu do zmieniającej się sytuacji rynkowej i oczekiwań klientów. Obecnie centrum jest w 100% wynajęte, co jest dodatkowym potwierdzeniem jego mocnej pozycji na kieleckiej mapie handlowej”.

Powierzchnię handlową w Pasażu Świętokrzyskiego wynajęły: ekskluzywna perfumeria i drogeria Marionnaud, firma z obszaru telekomunikacji i IT – iKomsa, Click Fashion z branży modowej oraz Alior Bank.

Pasaż Świętokrzyski został otwarty dla klientów w 2006 roku. Centrum zlokalizowane jest w największym w Kielcach kompleksie mieszkaniowym, obejmującym osiedla Ślichowice I, Ślichowice II i Dalnia. W Pasażu Świętokrzyskim funkcjonuje ponad 40 najemców, m.in. E.Leclerc, Rossmann, RTV Euro AGD, CCC, House, Cropp, 5.10.15, Active, Orsay, Monnari czy Ecco.  Powierzchnia handlowa obiektu to około 13 500 mkw. Klienci centrum mają do dyspozycji 650 miejsc parkingowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA