REKLAMA

Opinie o [Kluczbork] Centrum Handlowe "Galeria Miodowa" (14)

Napisz komentarz
fifi_m
79278386.jpg

Więcej zdjęć: http://www.panoramio.com/photo/79278386
oraz w grupie "Kluczbork i okolice": http://www.panoramio.com/group/228200

Zapraszam do oglądania ;)
Orzech
Tak wygląda ta galeria w w środku:

Godfath3r
30 tys. klientów Galerii Miodowej

Podczas pierwszego weekendu otwarcia Galerii Miodowej w 25 tysięcznym Kluczborku, obiekt odwiedziło 30 tysięcy osób.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 11261.html
Godfath3r
24 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Miodowej w Kluczborku.

Głównym najemcą Galerii Miodowej jest hipermarket Tesco. Oprócz niego w obiekcie pojawiły się takie marki, jak: CCC, Deichmann, Cropp, Face, Drogeria Natura, apteka „Na dobre i na złe", Martes Sport, Media Expert, Jysk, optyk Pan Hillary, biuro bodróży Conti, centrum chińskie Kilila oraz Kolporter.

pokaz-artykul.png
SpongeBob
Autorem projektu Galerii Miodowej, której budowa rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku w Kluczborku, jest warszawskie biuro projektowe vsf creative sp. z o.o. Stworzony początkowo dla Audley Holdings, projekt ten realizowany jest przez spółkę PA Nova.

Galeria Miodowa to obiekt hybrydowy, który składa się z jednokondygnacyjnej galerii handlowej wielkości około 8,5 tys. mkw. i retail parku wielkości 4 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Gliwicka spółka PA Nova podpisała umowę na realizację robót budowlanych przy centrum handlowym Galeria Miodowa w Kluczborku. Za inwestycję odpowiedzialna jest spółka zależna gliwickiego dewelopera - Galeria Kluczbork. Wartość kontraktu ponad 29,5 mln zł netto.

Jak wcześniej informowaliśmy głównym najemcą Galerii Miodowej będzie hipermarket Tesco. Obiekt o powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. powstanie przy ul. Byczyńskiej.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Galeria Kluczbork, spółka zależna PA Nova SA, zawarła umowę z siecią Tesco na mocy której deweloper zbuduje centrum handlowe w Kluczborku i wynajmie powierzchnię brytyjskiemu detaliście. Szacunkowa wartość kontraktu to 39,17 mln zł.

Jak już informowaliśmy, chodzi o galerię handlową przy ul. Byczyńskiej w Kluczborku. Za dwie działki, na których centrum ma powstać, PA Nova zapłaciła gminie blisko 5 mln zł.

Obiekt będzie miał ponad 10 tys. mkw. powierzchni handlowej.

pokaz-artykul.png
Orzech
Spółka Galeria Kluczbork należąca do gliwickiej firmy deweloperskiej P.A. Nova, generalnego wykonawcy mającego powstać w Kluczborku centrum handlowego Galeria Miodowa, otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę obiektu.pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Procedury związane z budową Centrum Handlowego Kluczbork zostały już zakończone, więc inwestorzy - firma PA Nova - mogą teraz zacząć budowę - podał serwis internetowy Radia Opole.

W ramach inwestycji PA Nova zbuduje też część dróg.

Jak informowaliśmy, inwestor planuje budowę jednokondygnacyjnego budynku o powierzchni 10,2 tys. mkw. Prawie 4 tys. mkw. zostanie przeznaczone dla dużego operatora spożywczego. Oprócz tego w parku handlowym będzie mini-galeria z około 35 lokalami handlowymi i usługowymi.

pokaz-artykul.png
zibo87
Tak S11 to trasa. Łączy Pozań ze śląskiem (Bytomiem).
Narazie jest tylko odgrodzony teren i nic nie budują. Ale dojazd będzie bardzo łatwo zrobić, bo przy dwóch drogach będzie stała galeria.

PS. Tak swoją drogą zastanawiam się czy oni naprawdę chcą to skończyć do polowy 2012, jak jeszcze nie zaczęli nic robić.
Jan Augustynowski
S11 to trasa? Jest bezpośredni dojazd?
zibo87
Znalazłem w necie obraz ilustrujący położenie tego parku handlowego
15190_1000x.jpg
zibo87
Gliwicki deweloper P.A. NOVA S.A., właściciel C.H. „Galeria Sanowa” w Przemyślu przejął od firmy Audley Developments Sp. z o.o. projekt Parku Handlowego w Kluczborku.

Galeria Kluczborska ma być pierwszym w mieście nowoczesnym parkiem handlowym z mini-galerią. Powierzchnia najmu ma wynieść około 10 200 mkw. GLA. Na chwilę obecną ofertę dla przyszłych klientów będzie stanowić 35 lokali handlowych i usługowych, w tym duży operator spożywczy. Planowana data otwarcia galerii to II kwartał 2012 r.

pokaz-artykul.png
zibo87
W Kluczborku ma powstać Park Handlowy przy ul. Byczyńskiej.
REKLAMA