DODAJ
Orzech 01.10.2014, godz. 20:20
Immofinanz Group – inwestor powstającego w Lublinie centrum handlowego Tarasy Zamkowe – podpisał nowe umowy najmu. W galerii swoje salony otworzą: H&M, Swarovski i Bianca Casa. W części gastronomicznej pojawi się natomiast restauracja Thai Wok.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... zamkowych-
odpowiedz
Kajtman 04.11.2014, godz. 12:47
W centrum handlowym Tarasy Zamkowe powstającym w Lublinie właśnie rozpoczął się proces przekazywania lokali kluczowym najemcom. W inwestycji realizowanej przez spółkę Immofinanz Group prowadzone są aktualnie prace instalacyjne i wykończeniowe.

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię Stelmach i Partnerzy zostanie oddana do użytku w marcu 2015 roku.

Najemcy odbierają lokale, aby już rozpocząć prace adaptacyjne na poszczególnych, wynajętych powierzchniach.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 04.11.2014, godz. 14:17
W Tarasach Zamkowych rozpoczął się proces przekazywania lokali kluczowym najemcom, dzięki czemu mogą oni już rozpocząć prace adaptacyjne na poszczególnych, wynajętych powierzchniach. W inwestycji realizowanej przez spółkę Immofinanz Group w Lublinie prowadzone są aktualnie prace instalacyjne i wykończeniowe.

Najemcy rozpoczęli już przygotowywać powierzchnie najmu do przyjęcia pierwszych klientów, którzy odwiedzą Tarasy Zamkowe w Lublinie w marcu 2015 roku.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
R77 03.12.2014, godz. 15:50
Immofinanz: 5,4 tys. mkw. dla nowych najemców Tarasów Zamkowych

Spółka Immofinanz Group, inwestor i deweloper Tarasów Zamkowych w Lublinie, powiększyła gamę marek dostępnych w centrum handlowym wynajmując kolejne 5,4 tys. mkw. powierzchni. W wyniku podpisanych umów do grona najemców dołączyło 14 firm, w tym centrum rozrywki Enjoy Club & Bowling, Rossmann, Martes Sport oraz Sport Factory. Otwarcie Tarasów Zamkowych planowane jest na marzec 2015 roku.

http://retailnet.pl/2014/12/02/98910-im ... zamkowych/
odpowiedz
Kajtman 15.01.2015, godz. 14:02
Tarasy Zamkowe, powstające w Lublinie centrum handlowo-rozrywkowe, w grudniu rozpoczęło współpracę z Agencją Public Relations Open Media. Odpowiada ona za opracowanie i realizację spójnej strategii komunikacyjnej obiektu, zarówno przed jego otwarciem, jak i w trakcie funkcjonowania.

Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi, lokalnymi i branżowymi to podstawowe zadanie Open Media.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 27.01.2015, godz. 13:36
Kilkunastu nowych najemców z branży odzieżowej, obuwniczej, gastronomicznej i usługowej wynajęło kolejne powierzchnie w lubelskim centrum handlowym Tarasy Zamkowe.

Tarasy Zamkowe są pierwszą na Lubelszczyźnie galerią handlową, w której zadebiutuje marka New Look. Salon znajdzie się na parterze, zajmując powierzchnię ok. 380 mkw.

Kolejnym nowym najemcą będzie Calzedonia, która razem z Intimissimi zajmie powierzchnię ok. 75 mkw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 10.02.2015, godz. 14:29
4 marca br. zostaną otwarte Tarasy Zamkowe, centrum handlowo - rozrywkowe położone w samym sercu Lublina.

Tarasy Zamkowe, pierwsze polskie centrum handlowe, które uzyskało prestiżowy certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, to obiekt przyjazny środowisku, powstały z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie ekologii budynków. Posiada zielony dach dostępny dla zwiedzających, skąd rozciąga się panorama Lublina z pobliskim zamkiem i starym miastem.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 16.02.2015, godz. 17:52
Firma DTZ pośredniczyła w procesie wynajmu ok. 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej na potrzeby marki Carry w nowym lubelskim centrum handlowym – Tarasy Zamkowe. Otwarcie obiektu nastąpi 4 marca br. Podczas transakcji najmu firma DTZ reprezentowała właściciela obiektu, austriackiego inwestora i dewelopera Immofinanz Group.

Tarasy Zamkowe to nowoczesne centrum handlowe usytuowane w centrum Lublina i jednocześnie jedna z największych inwestycji handlowych realizowanych obecnie w Polsce.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 18.02.2015, godz. 11:25
Immofinanz Group, austriacki inwestor, deweloper i właściciel Tarasów Zamkowych szykuje atrakcje dla pierwszych klientów, którzy odwiedzą centrum handlowe w dzień otwarcia, 4 marca 2015 od godz. 9.00. Oprócz specjalnych propozycji i promocji w poszczególnych sklepach, gośćmi otwarcia będą gwiazdy show biznesu, aktorzy, tancerze i blogerzy. Przez cztery kolejne dni aż do niedzieli, będzie można wziąć udział w warsztatach, spotkaniach z celebrytami, zrobić sobie z nimi zdjęcia, zdobyć autografy czy – zwyczajnie – porozmawiać.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 20.02.2015, godz. 14:37
Architektura Tarasów Zamkowych w Lublinie ma stanowić syntezę ekologicznego myślenia o krajobrazie i najnowszej technice budowlanej. Za projekt odpowiada pracownia Stelmach i Partnerzy.

Tarasy Zamkowe architektonicznie podporządkowane zostały sąsiedztwu terenów zielonych oraz lubelskiemu Staremu Miasta. Obiekt wpisano w krajobraz naturalny, jest więc częściowo krajobrazem (zielony dach), częściowo budynkiem (od Al. Solidarności).

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 26.02.2015, godz. 14:28
W Tarasach Zamkowych, które zostaną otwarte już 4 marca, kolejne marki będą miały swój lubelski debiut. Jedna z nich to autorski salon projektantki Lidii Kality z odzieżą i dodatkami dla kobiet. Dołączy do nich również Chiara – butik z damską galanterią. Nowym lokalem będzie również á Tab, oferujący wybór akcesoriów, sprzętów i dodatków wyposażenia kuchni i jadalni. Kolejna nowość - Original Marines - zaoferuje ubrania dla rodzin.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 04.03.2015, godz. 15:05
Od 4 marca br. klienci mogą korzystać z oferty nowego centrum handlowo - rozrywkowego Tarasy Zamkowe, będącego własnością austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ Group. Położony w samym sercu miasta obiekt zachęca kompleksową ofertą oraz udogodnieniami i markami, nieobecnymi dotychczas w innych galeriach handlowych w Lublinie.

W uroczystościach związanych z otwarciem Tarasów Zamkowych udział wzięli przedstawiciele IMMOFINANZ Group, miasta Lublin, jak również osoby reprezentujące generalnego wykonawcę - Warbud oraz biuro architektoniczne Stelmach i Partnerzy.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 05.03.2015, godz. 15:39
Architekt Bolesław Stelmach, podczas otwarcia Tarasów Zamkowych, opowiedział o znaczącej roli zielonych dachów i niesamowitych trudnościach związanych z terenem, na którym znajduje się centrum handlowe.

Architekt Bolesław Stelmach, główny projektant Tarasów Zamkowych, właściciel pracowni Stelmach i Partnerzy, opowiedział o roli jaką spełniają zielone dachy nowo otwartego centrum handlowego.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 05.03.2015, godz. 18:35
Rusza niezwykła inwestycja w Lublinie. Kosztowała 480 mln zł [ZDJĘCIA]

Więcej: http://forsal.pl/galerie/857301,zdjecie ... ln-zl.html
odpowiedz
Kajtman 10.03.2015, godz. 15:55
W ciągu 5 dni (od 4 do 8 marca) centrum Tarasy Zamkowe odwiedziło ponad 200 tys. osób, czyli 6 na 10 mieszkańców Lublina.

Podczas dni otwarcia Tarasy Zamkowe odwiedziło ponad 30 aktorów, modeli i tancerzy. Już w pierwszym dniu w centrum handlowo - rozrywkowym pojawili się m.in.: Maciej Musiał, Natalia Siwiec, Barbara Kurdej - Szatan, Maja Sablewska, Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. Nie zabrakło też znanych prowadzących (Olivier Janiak, Paulina Sykut - Jeżyna, Tomasz Kammel) oraz koncertów solistów i zespołów (Sylwia Grzeszczak, Mateusz Ziółko & Przyjaciele, Marta Bijan).

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 25.03.2015, godz. 12:03
W Złotych Tarasach otworzył się kolejny butik z ofertą bieliźniarską dla pań. Do grona najemców dołączyła Chantelle - jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

Chantelle jest jednym z wiodących producentów bielizny na świecie. Salon zlokalizowany jest na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, w sąsiedztwie sklepu bynamesakke.

W nowo otwartym butiku znaleźć można bieliznę klasyczną, bieliznę nocną, rajstopy, pończochy oraz kostiumy plażowe.

pokaz-artykul.png
odpowiedz