DODAJ
zygimar 11.08.2010, godz. 22:20
czy na podstawie wiziualizacji miato kupilo wykonastwo??
duzo lepiej wyglada w jpgu a jak ide lukowa to brakuje mi starej posadzki i to jest ironia losu
odpowiedz
figofago 11.08.2010, godz. 22:25
Wykonawstwo tego projektu to jakaś kpina! Ktoś powinien się tym głośno zainteresować!
odpowiedz
Jan Augustynowski 12.08.2010, godz. 08:08
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby któryś z Was napisał o tym artykuł na investmapie. Znając życie inne media podchwycą temat, a jak nie to im przypomnimy :)
odpowiedz
maugoha 12.08.2010, godz. 08:59
Nie mówiąc już o tym, jak jeden robotnik ciął piłą kamień... stojąc w japonkach.
odpowiedz
Rzehors 12.08.2010, godz. 14:20
Ale może konkretnie, co wg was jest zrobione inaczej niż w projekcie?
odpowiedz
zygimar 12.08.2010, godz. 15:16
np. ławki w projekcie są całkiem inne. zalacznik nr 14 architekruty - materiały przetargowe.
NIe wiem czy biuroprojektowe mialo w ofercie jedna wizualizacje poniewaz ta co jest odbiega od projektu. Gdyby łukowa była zrobiona wg tej wizualizacji to byłoby pięknie a tak jest szaro w części wąskiej.
Kupa kasy wydana a fajnie tylko wygląda w miejscu gdzie był parking.
Jakos wykonania no to przecierz widac nie wiem czy inspektor ich ie sciga gdyby to robil prywatny inwestor inaczej by to wygladalo.
odpowiedz
Gregs 14.08.2010, godz. 12:28
Proponuję zebrać wszelkie wasze pytania do władz odnośnie jakości i przebiegu inwestycji w mieście przesłać mi na PW i wtedy możemy spróbować zorganizować wywiad z władzami miasta niech się wypowiedzą ew zorganizować debatę silny ruch społeczny w Świdnicy mile widziany :)
odpowiedz
figofago 14.08.2010, godz. 19:36
Gregs, dobry pomysł z tym wywiadem.
Wiele pytań można wyciągnąć po prostu z postów, bo po co zaśmiecać Ci skrzynkę PW.
Warto się tym zająć bo to co się dzieje w temacie miejskich inwestycji zakrawa na skandal.
Zalewana wyremontowana ul. Kopernika pod wiaduktami, szopki z pawilonami dla kwiaciarek, Plac JPII, ul. Łukowa...źle się dzieje w państwie duńskim...
odpowiedz
Gregs 15.08.2010, godz. 00:43
Skrzynkę PW mam pojemną o brak miejsca nie trzeba sie martwić :) Niestety cierpię na chroniczny brak czasu żebym się w tym zagłębić "praca", ale jak ktoś chce się pobawić w śledztwo dziennikarskie polecał bym wyszukanie ile i jaka firma projektowa wygrywa dany przetarg w Świdnicy, następnie wykonawca, na koniec powiązania personalne w mieście ;) Na lokalne media nie ma co liczyć bo wszystkie piszą pod publikę walcząc o odsłony między sobą i boją się stracić kontakt do informacji więc nikt nie odważy się zadać niewygodnych pytań zwłaszcza przed wyborami :lol:

Oto przykłady jak lokalne media opisują wspomnianą inwestycje :)

http://swidnica24.pl/powiat/swidnica-po ... -foto.html

[quote:3epa2ufd]O dziwo, nie było słychać narzekań ze strony pań, które specjalnie założyły buty na obcasach, by przetestować nawierzchnię. – Trzeba trochę uważać, ale tragedii nie ma – śmieje się Justyna na 10-centymetrowych szpilkach. Reakcjom mieszkańców pilnie przyglądali się miejscy radni, urzędnicy i władze miasta. Po fatalnych komentarzach na temat placu Jana Pawła II nie byli pewni, jak nową inwestycje mieszkańcy przyjmą tym razem. Piknik chyba wszystkim poprawił nastroje i mieszkańcy wyglądali na zadowolonych[/quote:3epa2ufd]

http://www.swidniczka.com/news,single,init,article,3231

[quote:3epa2ufd]Jak świdniczanom podoba się Łukowa? Głosy są podzielone.

- Bardzo tu ładnie, tak jakoś więcej przestrzeni, gdy nie parkują tu samochody – powiedziała nam Jadwiga z Zarzecza.

- Mnie się nie podoba. Projekt mi się nie podoba, taki duży teren mógłby być inaczej zaprojektowany – powiedziała z kolei Monika, która przyszła na otwarcie Łukowej z córeczką Hanią. Hani bardzo spodobała się fontanna. - Tak, to na pewno atrakcja, taka fontanna dostępna dla każdego, jak we Wrocławiu – stwierdziła mama Hani. I dodała, że choć architektura nowej Łukowej nie przypadła jej do gustu, to impreza na otwarcie jak najbardziej.[/quote:3epa2ufd]

a WS-24 zaspały ;) ocenę artykułów pozostawiam użytkownikom
odpowiedz