REKLAMA

Opinie o [Łódź] Apartamenty Karolewska (1)

Napisz komentarz
Orzech
Charakterystyka obiektu:Na miejsce naszej łódzkiej inwestycji wybraliśmy działkę przy ulicy Karolewskiej, która znajduje się w bardzo atrakcyjnym punkcie miasta. Miejsce to jest doskonale skomunikowane zarówno pod względem transportu publicznego, jak i samochodowego. Z jednej strony niewielka odległość od samego centrum gwarantuje szybki dostęp do kompleksów handlowo- usługowych oraz atrakcji kulturalno- rozrywkowych , z drugiej- sąsiedztwo okolicy rekreacyjnej (ZOO, Ogród Botaniczny, budowany Aqua Park) pozwoli na odnalezienie chwili spokoju, relaks i kontakt z naturą. Działka graniczy bezpośrednio z prywatnym parkiem, w którym znajduje się budynek przedszkola, oraz z terenem zabytkowej, XIX- wiecznej fabryki przekształconej w pomieszczenia biurowe. Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój usytuowaliśmy naszą inwestycję w drugim szeregu zabudowy w stosunku do okalających ulic.
 

Ogrodzone osiedle składać się będzie z czterech budynków wielorodzinnych, sześciopiętrowych, dwuklatkowych. Cały teren wyposażymy w kamery do monitorowania osiedla. Miejsca postojowe dla samochodów przewidzieliśmy w garażach podziemnych pod budynkami. Na działce wyodrębniliśmy miejsca na plac zabaw oraz wspólne tereny zielone.
Mając na uwadze różne potrzeby naszych klientów, w budynkach zaprojektowaliśmy mieszkania o powierzchniach od 48,50 m2 do 112,10 m2. Przewidujemy możliwość łączenia mieszkań.


Więcej o inwestycji:  http://www.hirny.pl/Lodz,Apartamenty_Ka ... cja96.html
REKLAMA