Producent narzędzi dobiera powierzchnię w MLP Pruszków Ifot. Kajtman

Producent narzędzi dobiera powierzchnię w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Dedra Exim działająca w branży narzędziowej wynajęła dodatkowe 2160 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Tym samym zwiększyła wykorzystywaną powierzchnię do łącznie około 15,3 tys. mkw.
Dedra Exim Sp z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej powierzchni magazynowej o 2160 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Dodatkowa powierzchnia jest przeznaczona na cele magazynowe. Tym samym najemca zwiększył wynajmowaną powierzchnię do około 15,3 tys. mkw. Firma Dedra Exim jest związana z MLP Group od 2003 roku. 
Dedra Exim działa w branży narzędziowej oferując m.in. elektronarzędzia, urządzenia spawalnicze, zespoły prądotwórcze, czy też kompresory i urządzenia pneumatyczne. Produkty są sprzedawane pod markami własnymi: Dedra, Pansam, Descon i Hillen&Mohr. Spółka jest też wyłącznym dystrybutorem kompresorów marki AEG oraz nagrzewnic Stanley. 
REKLAMA
Park logistyczny MLP Pruszków I jest naszym pierwszym i już w całości ukończonym centrum logistycznym. Wszystkie obiekty są praktycznie wynajęte. Powiększenie powierzchni było możliwe, dzięki zwolnieniu magazynu przez innego klienta. Wielu naszych najemców jest mocno związanych z daną lokalizacją i czekają na takie okazje, aby zwiększyć wykorzystywaną powierzchnię wraz z rozwojem działalności – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24 h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA