obserwuj
110
1
24
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824550 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824550 PLN
powierzchnia
65,00 m2
cena
824 550,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 685,38 zł/m2
piętro
3
Liczba pięter budynku: 7 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 824550 PLN3 pokoi Oferta nr: 42031083

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Marywilska w inwestycji Miasteczko Nova Sfera
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824550  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824550 PLN w inwestycji Miasteczko Nova Sfera