rzut nazwa powierzchnia piętro cena Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 1150217 PLN 83 m2 3 1 150 217,00 zł
13 858,04 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 526853 PLN 38 m2 parter 526 853,00 zł
13 864,55 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 536958 PLN 39 m2 2 536 958,00 zł
13 768,15 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 542845 PLN 36 m2 6 542 845,00 zł
15 079,03 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 543686 PLN 38 m2 4 543 686,00 zł
14 307,53 zł/m2
14 307,53 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 544740 PLN 39 m2 3 544 740,00 zł
13 967,69 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 549661 PLN 37 m2 1 549 661,00 zł
14 855,70 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 550035 PLN 36 m2 7 550 035,00 zł
15 278,75 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 551290 PLN 38 m2 5 551 290,00 zł
14 507,63 zł/m2
14 507,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 557277 PLN 38 m2 6 557 277,00 zł
14 665,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 558159 PLN 38 m2 6 558 159,00 zł
14 688,39 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 558894 PLN 38 m2 6 558 894,00 zł
14 707,74 zł/m2
14 707,74 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 560304 PLN 39 m2 5 560 304,00 zł
14 366,77 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 564859 PLN 38 m2 7 564 859,00 zł
14 864,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 565753 PLN 38 m2 7 565 753,00 zł
14 888,24 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 566498 PLN 38 m2 7 566 498,00 zł
14 907,84 zł/m2
14 907,84 zł/m2
14 907,84 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 567690 PLN 38 m2 parter 567 690,00 zł
14 939,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 568086 PLN 39 m2 6 568 086,00 zł
14 566,31 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 572700 PLN 38 m2 1 572 700,00 zł
15 071,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 575310 PLN 38 m2 2 575 310,00 zł
15 139,74 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 577755 PLN 41 m2 2 577 755,00 zł
14 091,59 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 582471 PLN 38 m2 2 582 471,00 zł
15 328,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 582930 PLN 38 m2 4 582 930,00 zł
15 340,26 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 586045 PLN 41 m2 4 586 045,00 zł
14 293,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 587972 PLN 38 m2 3 587 972,00 zł
15 472,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 589740 PLN 38 m2 parter 589 740,00 zł
15 519,47 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 593232 PLN 44 m2 2 593 232,00 zł
13 482,55 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 602625 PLN 41 m2 6 602 625,00 zł
14 698,17 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 610680 PLN 44 m2 4 610 680,00 zł
13 879,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 627034 PLN 41 m2 parter 627 034,00 zł
15 293,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 627232 PLN 41 m2 parter 627 232,00 zł
15 298,34 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 628128 PLN 44 m2 6 628 128,00 zł
14 275,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 629485 PLN 42 m2 3 629 485,00 zł
14 987,74 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 631887 PLN 41 m2 parter 631 887,00 zł
15 411,88 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 634029 PLN 41 m2 parter 634 029,00 zł
15 464,12 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 642096 PLN 44 m2 parter 642 096,00 zł
14 593,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 659680 PLN 47 m2 4 659 680,00 zł
14 035,74 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 685143 PLN 46 m2 3 685 143,00 zł
14 894,41 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 687952 PLN 47 m2 7 687 952,00 zł
14 637,28 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 724492 PLN 53 m2 6 724 492,00 zł
13 669,66 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 725823 PLN 51 m2 3 725 823,00 zł
14 231,82 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 729400 PLN 59 m2 2 729 400,00 zł
12 362,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 731645 PLN 51 m2 1 731 645,00 zł
14 345,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 735813 PLN 51 m2 1 735 813,00 zł
14 427,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 738465 PLN 50 m2 parter 738 465,00 zł
14 769,30 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 742360 PLN 51 m2 2 742 360,00 zł
14 556,08 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 742885 PLN 55 m2 6 742 885,00 zł
13 507,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 743170 PLN 54 m2 7 743 170,00 zł
13 762,41 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 753867 PLN 55 m2 7 753 867,00 zł
13 706,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 754207 PLN 55 m2 1 754 207,00 zł
13 712,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 755223 PLN 54 m2 1 755 223,00 zł
13 985,61 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 758358 PLN 54 m2 2 758 358,00 zł
14 043,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 759663 PLN 55 m2 2 759 663,00 zł
13 812,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 764500 PLN 59 m2 5 764 500,00 zł
12 957,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 766809 PLN 55 m2 parter 766 809,00 zł
13 941,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 766894 PLN 59 m2 5 766 894,00 zł
12 998,20 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 767683 PLN 55 m2 parter 767 683,00 zł
13 957,87 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 767985 PLN 55 m2 2 767 985,00 zł
13 963,36 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 768515 PLN 55 m2 1 768 515,00 zł
13 973,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 771807 PLN 56 m2 2 771 807,00 zł
13 782,27 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 774153 PLN 55 m2 2 774 153,00 zł
14 075,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 776655 PLN 55 m2 2 776 655,00 zł
14 121,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 779883 PLN 55 m2 3 779 883,00 zł
14 179,69 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 782633 PLN 57 m2 1 782 633,00 zł
13 730,40 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 785614 PLN 58 m2 parter 785 614,00 zł
13 545,07 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 786392 PLN 59 m2 parter 786 392,00 zł
13 328,68 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 789806 PLN 58 m2 2 789 806,00 zł
13 617,34 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 790638 PLN 59 m2 7 790 638,00 zł
13 400,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 792550 PLN 53 m2 parter 792 550,00 zł
14 953,77 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 793876 PLN 57 m2 2 793 876,00 zł
13 927,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 795873 PLN 58 m2 1 795 873,00 zł
13 721,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 799500 PLN 58 m2 3 799 500,00 zł
13 784,48 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 799716 PLN 58 m2 2 799 716,00 zł
13 788,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 799737 PLN 57 m2 3 799 737,00 zł
14 030,47 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 799935 PLN 58 m2 1 799 935,00 zł
13 791,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 800879 PLN 57 m2 parter 800 879,00 zł
14 050,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 802624 PLN 59 m2 3 802 624,00 zł
13 603,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 808382 PLN 59 m2 3 808 382,00 zł
13 701,39 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 810627 PLN 58 m2 1 810 627,00 zł
13 976,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 810864 PLN 58 m2 parter 810 864,00 zł
13 980,41 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 811650 PLN 65 m2 2 811 650,00 zł
12 486,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 817135 PLN 58 m2 2 817 135,00 zł
14 088,53 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 818436 PLN 58 m2 parter 818 436,00 zł
14 110,97 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 820012 PLN 59 m2 3 820 012,00 zł
13 898,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824247 PLN 58 m2 3 824 247,00 zł
14 211,16 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 824550 PLN 65 m2 3 824 550,00 zł
12 685,38 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 828800 PLN 61 m2 3 828 800,00 zł
13 586,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 828929 PLN 59 m2 1 828 929,00 zł
14 049,64 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 834605 PLN 59 m2 2 834 605,00 zł
14 145,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 837450 PLN 65 m2 4 837 450,00 zł
12 883,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 839663 PLN 59 m2 3 839 663,00 zł
14 231,58 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 840556 PLN 64 m2 1 840 556,00 zł
13 133,69 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 841449 PLN 59 m2 2 841 449,00 zł
14 261,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 841749 PLN 61 m2 2 841 749,00 zł
13 799,16 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 847468 PLN 59 m2 3 847 468,00 zł
14 363,86 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 848744 PLN 65 m2 1 848 744,00 zł
13 057,60 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 875115 PLN 64 m2 1 875 115,00 zł
13 673,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 876150 PLN 65 m2 7 876 150,00 zł
13 479,23 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 883175 PLN 64 m2 2 883 175,00 zł
13 799,61 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 888014 PLN 64 m2 3 888 014,00 zł
13 875,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 894400 PLN 74 m2 2 894 400,00 zł
12 086,49 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 909250 PLN 74 m2 4 909 250,00 zł
12 287,16 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 924100 PLN 74 m2 5 924 100,00 zł
12 487,84 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 935374 PLN 64 m2 parter 935 374,00 zł
14 615,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 953800 PLN 74 m2 7 953 800,00 zł
12 889,19 zł/m2