rzut nazwa powierzchnia piętro cena Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 423582 PLN 27 m2 2 423 582,00 zł
15 688,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 471138 PLN 30 m2 parter 471 138,00 zł
15 704,60 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 472073 PLN 30 m2 parter 472 073,00 zł
15 735,77 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 501393 PLN 34 m2 1 501 393,00 zł
14 746,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 502515 PLN 34 m2 parter 502 515,00 zł
14 779,85 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 502560 PLN 35 m2 2 502 560,00 zł
14 358,86 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 504839 PLN 34 m2 2 504 839,00 zł
14 848,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 508599 PLN 33 m2 3 508 599,00 zł
15 412,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 510286 PLN 36 m2 1 510 286,00 zł
14 174,61 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 510845 PLN 35 m2 parter 510 845,00 zł
14 595,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 512694 PLN 36 m2 parter 512 694,00 zł
14 241,50 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 516881 PLN 34 m2 3 516 881,00 zł
15 202,38 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 517531 PLN 36 m2 3 517 531,00 zł
14 375,86 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 520954 PLN 36 m2 2 520 954,00 zł
14 470,94 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 522580 PLN 36 m2 3 522 580,00 zł
14 516,11 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 524510 PLN 36 m2 3 524 510,00 zł
14 569,72 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 532475 PLN 35 m2 3 532 475,00 zł
15 213,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 534677 PLN 37 m2 3 534 677,00 zł
14 450,73 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 534944 PLN 36 m2 1 534 944,00 zł
14 859,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 536075 PLN 37 m2 parter 536 075,00 zł
14 488,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 537310 PLN 35 m2 parter 537 310,00 zł
15 351,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 542773 PLN 35 m2 parter 542 773,00 zł
15 507,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 560606 PLN 41 m2 1 560 606,00 zł
13 673,32 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 572072 PLN 42 m2 1 572 072,00 zł
13 620,76 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 572164 PLN 41 m2 parter 572 164,00 zł
13 955,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 572927 PLN 41 m2 3 572 927,00 zł
13 973,83 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 580454 PLN 42 m2 3 580 454,00 zł
13 820,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 580476 PLN 37 m2 parter 580 476,00 zł
15 688,54 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 588551 PLN 41 m2 1 588 551,00 zł
14 354,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 592770 PLN 41 m2 2 592 770,00 zł
14 457,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 593191 PLN 41 m2 2 593 191,00 zł
14 468,07 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 597658 PLN 42 m2 parter 597 658,00 zł
14 229,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 598037 PLN 42 m2 2 598 037,00 zł
14 238,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 602324 PLN 42 m2 3 602 324,00 zł
14 341,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 602859 PLN 39 m2 parter 602 859,00 zł
15 457,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 653813 PLN 46 m2 3 653 813,00 zł
14 213,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 656190 PLN 48 m2 3 656 190,00 zł
13 670,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 662142 PLN 49 m2 parter 662 142,00 zł
13 513,10 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 668463 PLN 50 m2 1 668 463,00 zł
13 369,26 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 675056 PLN 49 m2 2 675 056,00 zł
13 776,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 680075 PLN 49 m2 3 680 075,00 zł
13 879,08 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 682500 PLN 51 m2 1 682 500,00 zł
13 382,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 689044 PLN 51 m2 1 689 044,00 zł
13 510,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 689880 PLN 49 m2 parter 689 880,00 zł
14 079,18 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 699290 PLN 51 m2 3 699 290,00 zł
13 711,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 701898 PLN 52 m2 1 701 898,00 zł
13 498,04 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 705491 PLN 56 m2 1 705 491,00 zł
12 598,05 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 707933 PLN 50 m2 parter 707 933,00 zł
14 158,66 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 709555 PLN 53 m2 3 709 555,00 zł
13 387,83 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 710489 PLN 51 m2 parter 710 489,00 zł
13 931,16 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 716516 PLN 54 m2 3 716 516,00 zł
13 268,81 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 716653 PLN 54 m2 3 716 653,00 zł
13 271,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 726264 PLN 53 m2 2 726 264,00 zł
13 703,09 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 727511 PLN 54 m2 3 727 511,00 zł
13 472,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 731422 PLN 57 m2 1 731 422,00 zł
12 831,96 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 732562 PLN 56 m2 1 732 562,00 zł
13 081,46 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 734165 PLN 51 m2 parter 734 165,00 zł
14 395,39 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 735636 PLN 54 m2 2 735 636,00 zł
13 622,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 742263 PLN 57 m2 parter 742 263,00 zł
13 022,16 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 742806 PLN 57 m2 2 742 806,00 zł
13 031,68 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 743964 PLN 59 m2 1 743 964,00 zł
12 609,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 744144 PLN 56 m2 3 744 144,00 zł
13 288,29 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 745290 PLN 59 m2 1 745 290,00 zł
12 632,03 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 746438 PLN 55 m2 1 746 438,00 zł
13 571,60 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 749361 PLN 56 m2 3 749 361,00 zł
13 381,45 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 749988 PLN 59 m2 2 749 988,00 zł
12 711,66 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 754706 PLN 56 m2 parter 754 706,00 zł
13 476,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 757458 PLN 59 m2 3 757 458,00 zł
12 838,27 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 757834 PLN 55 m2 3 757 834,00 zł
13 778,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 763230 PLN 59 m2 2 763 230,00 zł
12 936,10 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 767212 PLN 58 m2 parter 767 212,00 zł
13 227,79 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 771825 PLN 59 m2 parter 771 825,00 zł
13 081,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 774222 PLN 60 m2 1 774 222,00 zł
12 903,70 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 784123 PLN 61 m2 3 784 123,00 zł
12 854,48 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 801425 PLN 63 m2 1 801 425,00 zł
12 721,03 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 805043 PLN 64 m2 1 805 043,00 zł
12 578,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 807707 PLN 63 m2 2 807 707,00 zł
12 820,75 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 813989 PLN 63 m2 3 813 989,00 zł
12 920,46 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 814483 PLN 65 m2 2 814 483,00 zł
12 530,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 818287 PLN 64 m2 3 818 287,00 zł
12 785,73 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 846488 PLN 63 m2 parter 846 488,00 zł
13 436,32 zł/m2