obserwuj
110
1
24
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 909250 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 909250 PLN
powierzchnia
74,00 m2
cena
909 250,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 287,16 zł/m2
piętro
4
Liczba pięter budynku: 7 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 909250 PLN3 pokoi Oferta nr: 42031085

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Marywilska w inwestycji Miasteczko Nova Sfera
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 909250  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 909250 PLN w inwestycji Miasteczko Nova Sfera