obserwuj
136
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 459092 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 459092 PLN
powierzchnia
38,00 m2
cena
459 092,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 081,37 zł/m2
piętro
5
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 459092 PLN1 pokoi Oferta nr: 31757083

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gliwice przy ulicy Szafirowa w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 459092  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 459092 PLN w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove