obserwuj
136
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 478200 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 478200 PLN
powierzchnia
40,00 m2
cena
478 200,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 955,00 zł/m2
piętro
1
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 478200 PLN2 pokoi Oferta nr: 31757133

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gliwice przy ulicy Szafirowa w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 478200  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 478200 PLN w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove