obserwuj
136
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 488775 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 488775 PLN
powierzchnia
41,00 m2
cena
488 775,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 921,34 zł/m2
piętro
5
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 488775 PLN1 pokoi Oferta nr: 31757227

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Gliwice przy ulicy Szafirowa w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove
Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 488775  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, Stare Gliwice, 488775 PLN w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove